Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Konuşmamak

Rüyada Konuşmamak

Rüyada konuşmamak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok uzun zamandan beri normal bir şekilde ilerleyen çalışmalar içinde bir anda meydana gelecek değişiklikler karşısında çok şaşıracağına, bu çalışmalar ile ilgili olarak ortaya çıkan farklı durumların ve sorunların nereden kaynaklandığını bulmak için çaba göstereceğine delalet eder.

Rüyada Hiç Konuşmamak

Rüya sahibinin, iş hayatı içinde çok büyük değişiklikler ile karşı karşıya geleceğine, bu sebeple çok büyük şaşkınlık yaşayacağına, ortaya çıkan bu durumu çözmek için çeşitli yollara başvuracağına ve böyle bir çalışma sayesinde içine düştüğü durumla ilgili olarak çok büyük araştırmalara gireceğine alamet eder.

Rüyada Konuşmadığın Birini Görmek

Rüyayı gören kişinin, pek tanımadığı bir kişi hakkında bazı sözler söyleyerek o kişinin günahını alacağına, bu sebeple daha sonra büyük pişmanlıklar yaşayacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, yaptığı şeyden ötürü hem çok büyük bir üzüntü duyacağına hem de hakkında konuştuğu kişiden özür dileyeceğine işaret eder.

Rüyada Konuşmak İsteyip Konuşmamak

İş hayatında çok önemli yerlere gelmiş ve artık daha farklı şeyler gerçekleştirip yeni adımlar atmak isteyen rüya sahibinin, hayal ettiği ve yapmak istediği şeylere bir türlü ulaşamayacağına, çok büyük sorunlar yaşayacağına ve çok büyük şans gerektiren durumlar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Konuşmamak Susmak

Atacağı bazı adımlardan ötürü çok zor durumlara düşecek olan rüya sahibinin, bu durumlardan kurtulmak için çeşitli yollar deneyeceğine ve bu sebeple çok doğru şekilde ve akıllıca hamleler yapması gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Sevgili İle Konuşmamak

Uzunca bir zaman boyunca tartışma yaşanan bir ilişkide sona yaklaşıldığına, artık neredeyse bitmek üzere olan bir aşkta, iki tarafın da çok yıprandığı ve verilen bu kararın iki taraf içinde çok doğru bir karar olduğuna işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Konuşmamak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019