Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Komşu Kızı Görmek

Rüyada Komşu Kızı Görmek

Rüyada komşu kızı görmek, iyi kalpli olan kişinin çevresindeki herkese yardımcı olmak istediği ve bu yardımları yaparken büyük bir manevi tatmin yaşadığı anlamına gelir. Komşu kızı kişinin yaşamına girecek yeni arkadaşlara veya kurulacak iyi ilişkilere de ifade edilir. Genellikle yardımsever arkadaşlıklara sahip olan kişilerin başları dara düştüğünde hemen çözüm bulacaklarına ve asla yalnız kalmayacaklarına, ailesiyle beraber sevdiği tüm insanların sonsuz sevgisini ve desteğini görerek huzurlu bir hayat süreceklerini bildirir. Tasasız bir yaşantıya sahip olan kişinin her iniş çıkışta kendisi için bir ders çıkararak olaylara daima olumlu açıdan bakmasının meyvelerini gelecekte alacağını da tabir eden güzel bir rüyadır.

Rüyada Komşu Kızı İle Tanışmak

Güzel ve genç bir komşu kızıyla tanışmak kişinin mutsuz ilişkisine son vererek kendisi için daha doğru bir kimseyle arkadaşlık yapacağına, sorunlarla dolu özel hayatın nihayete ereceğine, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine ve risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına alamet eder. Ümitsizlikten kurtulmaya ve daha pozitif bir bakış açısına sahip olmaya da delalettir.

Rüyada Komşu Kızıyla Tartışmak

Şartların zorluğunu kabul ederek yaşam mücadelesinden asla vazgeçmemek gerektiğini bildiren rüya kişinin içinde yaşadığı bazı çatışmaların da habercisidir. Bu süreçte bazı konularda karar almakta güçlük çeken rüya sahibinin aşırı alıngan ve kırılgan tavrı da durumu zorlaştırır ve ilişkilerini çıkmaza sokar. Abartı denecek kadar çocuksu hareketlerde bulunan kişinin çevresince hoş karşılanmayan tavırları yüzünden zor durumlara düşeceğinin de altını çizer.

Rüyada Komşu Kızı Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin imkansız isteklerinin olduğuna veya çevresi tarafından hoş karşılanmayan bazı dileklerde bulunup, hareketlerine de dikkat etmemesi yüzünden yalnız bırakıldığına işaret eder. Zaman zaman yanlış veya yasak ilişkilere duyulan arzunun ve aşırı derecede bastırılan güdülerin de habercisi olarak yorumlanabilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Komşu Kızı Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019