Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Koluna Girmek

Rüyada Koluna Girmek

Rüyada koluna girmek, bir kimseye ömrü boyunca destek vermek, ona her konuda yoldaşlık etmek gibi anlamlara gelirken, bekarlar için kendisinden küçük veya maddi olarak kendisinden daha sıkıntılı bir kişiyle tanışarak evlilik gerçekleştireceklerine alamettir. Hem rüya sahibinin destek vereceği, hem de kendisinin de en zor günlerinde bu kimseler tarafından manevi anlamda destekleneceğini bildiren rüya vefa duygusunun yoğunluğuna da dikkat çeker. Tanıdığı bir kimsenin koluna girmek o kimseyle yakınlaşmak, önemli sırları paylaşmak ya da beraber iş yapmak anlamındadır. Tanımadığı, yabancı birinin koluna giren kişiler başkalarına karşı daima saygılı, insanlara değer veren kişilikleri nedeniyle her ortama rahatlıkla girip, kaynaşacak oldukları için bu özellikleri sayesinde kalabalık bir çevreye sahip olacaklar demektir.

Rüyada Sevgilinin Koluna Girmek

Gerçek hayatta birlikte olunan kişi veya eşle aradaki sevginin her geçen gün artacağını, geçirilecek zor günlerde her zaman aileden destek görüleceğini ifade eder. Evlenmemiş kişiler için kalplerinden geçen özelliklere sahip birisi ile görüşmeye başlayarak kısa zamanda evlilik yolunda önemli adımlar atacaklarına yorumlanır. Hem heyecan verici yakınlaşmaların, hem de kurulacak yeni arkadaşlıkların habercisidir. Kişinin her konuda fayda göreceği ilişkiler içinde bulunacağını ve karşısına çıkan engelleri sevdiği insanların yardımı ile kolayca ortadan kaldıracağını tabir eder.

Rüyada Bir Erkeğin Koluna Girmek

Rüya sahibinin hayatında çok önemli bir yere sahip olan birini işaret eder ki genellikle baba, erkek kardeş veya eş olarak yorumlanır. Kişinin tüm kararlarında arkasında durup onu yüreklendiren ve sıkıntılı zamanlarında desteğini esirgemeyen bu kişi sayesinde kendini güvende hissetmek anlamındadır. Tanımadığı bir erkeğin koluna girmek ise yeni fırsatların habercisidir.

Rüyada Koluna Girmenin Psikolojik Yorumu

Sevdiklerinden desteğini esirgemeyen ve gözü kulağı daima onların üstünde olan rüya sahibinin sorumluluk duygusunun çok fazla olması nedeniyle sadece kendi dertleriyle değil, başkalarının problemleriyle de severek uğraşacağını bildirir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Koluna Girmek ile ilgili yorumlar

Berrin: Eşimin yanında tanimadığim bir bayan eşimin koluna girmiş kadın gülümsüyor hafif eşim hiç konuşmuyor seviyorum boşanalım der gibi bana bakıyor bağırarak ağlamaya başlıyorum yalancı hani kimse yoktu hayatında diye kahroluyorum çok ağlıyorum boşancaz diye

Gürkan Ertaş: rüyada hava karardı sağnak yağmur yağmaya başladı tanımadığım genç bir kadın koluma girdi yarı yürür yarı koşar şekilde gittik

Rüyada Koluna Girmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019