Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kola İçmek

Rüyada Kola İçmek

Rüyada kola içmek, genellikle boş işlerle uğraştığınızın veya faydasız ilim öğrendiğinizin göstergesidir. Kola bazı tabircilere göre dünya hayatının geçici süs ve zevkleridir. Rüya sahibi bu süslere kendisini kaptırarak, ahretini ve dini hayatı tamamen unutur. Kola bazen de günah işleme anlamındadır. Rüya sahibi kendi zevkleri ve istekleri doğrultusunda bir hayat sürer ve çevresindeki kişileri umursamaz. Aynı zamanda geçici sıkıntı ve üzüntülerdir. Kendinizi boştan yere üzüp harap ettiğinizin ve olmadık kişiler yüzünden sıkıntı içinde bulunduğunuzun göstergesidir. Rüyada midesi dolana kadar kola içen kişi kendisini dünyaya öyle kaptırır ki haram ve helaller üzerinde düşünmez.

Rüyada Yemekle Birlikte Kola İçmek

Rüyada güzel bir yemeğin yanında kola içtiğini görmek, helalin yanında harama, güzelliklerin yanında şerli ve kötü olana delalet eder. Bu rüya başınıza gelecek bazı hadiselerin bir kısmının iyi bir kısmının ise kötü olacağı anlamına gelmektedir. Rüyasında kötü bir yemekle birlikte kola içmek, elinizdekilerin kıymetini bilmeyip her zaman daha fazlasını istediğinize işarettir. Bu rüya hırslı ve başarılı olmak için elinden gelen her şeyi yapan kimselerin gördükleri bir rüyadır.

Rüyada Kola Doldurmak

Rüyada kendisine veya bir başkasına kola dolduran kişi kendi işlediği bir günaha başkalarını da dahil eder. Bu rüya helal olarak gördüğünüz birtakım konuların aslında haram olduğuna ve sizi tehlikeye sokacağına işarettir. Rüyada bardaklara kola doldurmak dünya hayatında hatalar yapmaya ve çeşitli sıkıntılarla mücadele etmeye yorumlanır.

Rüyada Kola İçmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada kola içen kimse, gerçek hayatında da kola içmeyi seven ve günde birkaç bardak kola içmeden duramayan bir kişidir. Bazen de bu rüya psikolojik olarak dünyaya olan meylinizi, rahat bir hayat sürme isteğinizi ve arzusunu göstermektedir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kola İçmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019