Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kola Girmek

Rüyada Kola Girmek

Rüyada kola girmek, yeni arkadaşlıkların ve yakınlaşmaların, bekar kimseler için de heyecanlı duygusal durumların söz konusu olacağı bir dönemin alametidir. Kişiye pek çok konuda fayda sağlayacak, önündeki engelleri aşmasını kolaylaştıracak birinin varlığına tabir edilirken, iş yerinde veya çalışma sahasında karşılaşılan biri ile evlilik niyetiyle başlanacak güzel bir beraberliğe de alamet eder. Mal varlığı konusunda kişiden üstün olan bir eşe sahip olmak, bir anda hayatının daha güzel bir dönemece girdiğini görüp rahatlamak anlamına da gelir. Evli bir kadın için pek hayırlı değildir ve tehlikeli yakınlaşmalara veya çevre tarafından yanlış anlaşılmalara meydan verecek bazı davranışlarda bulunmak şeklinde de yorumlanır. Hayat görüşü olarak kişiye yakın olan bir kimse ile sıkı fıkı olmak, güzel bir dostluğa başlamak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Bir Bayanın Koluna Girmek

Tanınan bir bayanın koluna girmek, gerçek yaşamda o bayanın yaptığı bir iyilik karşısında mahcup hissetmek ve gönül borcunu ödemek için fırsat kollamak manasına gelir. Rüya sahibi tanımadığı birinin koluna girdiğini görüyorsa, tehlikeli bir ticari anlaşmaya imza atılacağını, kişinin açığını arayan kişilerin onu tuzağa düşürmek için her yolu deneyeceklerini bildirir. Yüksek riskli işler yapmak ve aşırı hırs sonucu büyük kayıplar yaşayarak ruhsal açıdan çöküntüye girmek şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Sevgilinin Koluna Girmek

Aşkla geçecek günlere ve evlenmemiş, hayatında kimse olmayan kişiler için heyecanlı, fırtınalı, duygusal dönemlere, bir anda açılan kısmete işaret eder. Rüya sahibinin çok sevilen biri olduğuna ve özellikle karşı cins tarafından ideal insan olarak tabir edildiğine de yorumlanır.

Rüyada Kola Girmenin Psikolojik Yorumu

Yakınlık duyulan bir kimseye, özlenen birine, aşkı çok fazla önemsemeye ve aşkı aramaya işarettir. Genellikle yalnız kimselerin hayatlarında ihtiyaç duydukları kişilerle daha sık görüşmek istemelerine ve kalabalık ortamlarda çok daha pozitif bir ruh hali içinde olduklarına, rahat ettiklerine yorumlanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kola Girmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019