Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kol Kola Girmek

Rüyada Kol Kola Girmek

Rüyada kol kola girmek, kişinin mali durumu, sosyal statüsü ne olursa olsun, her zaman ailesinden destek göreceğine, sevdiklerinden şefkat ve yoğun ilgi görerek mutlu olacağına yorulur. İyi arkadaşlara sahip olmak kadar, vefalı dostlar sayesinde hiçbir sıkıntıda karamsarlığa kapılmadan hayata devam edileceğini de bildirir. Kişinin herkese karşı içtenlikle davrandığını ve efendiliği ile tanındığını gösteren rüya, takdir gören, sevilen ve başarılarıyla yakınlarını sevindiren biri olunacağına da yorulur. Sevilen biriyle kol kola girmek, o kimseyle güzel ve sağlam ilişkiler içinde olmak, uzun yıllar sürecek bir arkadaşlığa imza atmak anlamına gelir. Karşı cinsle kol kola girdiğini gören kişiler bayansa evlenir, erkekse de kısa bir gönül ilişkisi yaşarlar.

Rüyada Ölmüş Biriyle Kol Kola Girmek

Daha önce vefat eden biriyle kol kola girmiş olduğunu görmek, o kimsenin yakınlarıyla temasa geçmek ve onlara yardımcı olmak anlamına gelir. Vefat eden kişi hayrına yapılacak bir iyiliğe, mevlit okutmaya, o kimsenin geride bıraktığı yakınlarına ilgi göstermek şeklinde de tabir edilir. Rüya sahibinin manevi değerlerine, vefa duygusuna ve sevap işlemeye önem verdiğini, iyi tavırları ve kişiliği ile çok sevilen biri olduğunu delalet eder.

Rüyada Annesiyle Kol Kola Girmek

Gerçek hayatta kişinin annesine çok düşkün olacağını ve hayatının her anında onu yanında görmek isteyeceğine, annesi hayattayken ona karşı sevgisini ve ilgisini en iyi şekilde gösterip, ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına tabir edilir. Ölmüş annesiyle kol kola girdiğini görenler, hayatlarında her an annelerinin hayrına iyiliklerde bulunur ve onlara hayır dualarını eksik etmezler.

Rüyada Kol Kola Girmenin Psikolojik Yorumu

Tek başına karar verme sıkıntısı çeken kişilerin destek olmadan ayakta kalmaya zorlandıklarını ve yitirdikleri özgüvenleri nedeniyle sık sık sorunlar yaşadıklarını, kendilerini toplum içinde yalnızlaştırılmış ya da önemsenmeyen biri olarak görmelerinden dolayı duygusal olarak acı çektiklerini ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kol Kola Girmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019