Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kobra Yılanı Görmek

Rüyada Kobra Yılanı Görmek

Rüyada kobra yılanı görmek, rüya sahibinin, iş hayatında yaptığı çalışmalarda kazandığı başarıların ve aile mutluluğunun başkaları tarafından çok kıskanıldığına, bu kişilerin rüyayı gören kişi hakkında içinde iş hayatında iflas etmek gibi şeylerin de bulunduğu çok kötü durumlara düşürmek, malını mülkünü kaybetmesini sağlamak ve aile hayatında çok üzücü olaylar ile karşılaşıp kahrolmasına sebep olmak gibi düşüncelere sahip olduklarına rivayet eder.

Rüyada Kobra Yılanı Sokması

Rüyayı gören kişinin, iş hayatındaki başarılarını çekemeyen düşmanları tarafından çok kötü olayların içine çekileceğine, kötü durumlara düşürüleceğine, uğrayacağı çok büyük maddi ve manevi zararın yanısıra her zaman doğru ve güzel şeyler ile anılan adının lekeleneceğine ve aile hayatında çok büyük tartışmaların ve neredeyse ayrılıkların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Kobra Yılanı Öldürmek

Rüya sahibinin, kendisini kötü durumlara düşürmeye çalışan düşmanlarını çok büyük bir bozguna uğratacağına, bu olay üzerine düşmanlarının rüyayı gören kişiden adeta kaçarcasına uzaklaşacaklarına ve rüya sahibinin eski huzurlu hayatına geri döneceğine delalet eder.

Rüyada Kobra Yılanı Yakalamak

Birçok kötülükle rüyayı gören kişinin karşısına çıkmaya hazırlanan düşmanlarının, rüya sahibi tarafından akıllıca bir hareketle kötü bir duruma düşürüleceğine ve yapmak istedikleri şeylerden çok büyük bir pişmanlık duyacaklarına tabir edilir.

Rüyada Beyaz Kobra Yılanı Görmek

Aile hayatında yaşadığı mutluluğu çekemeyen insanların rüya sahibini çok kıskandıklarına, bu yüzden adını kirletmeye çalışıp dedikodu yapacaklarına ancak bu dedikodunun çok zayıf kalacağına yorumlanır.

Rüyada Kobra Yılanı Isırması

Rüya sahibine kin güden düşmanlarının, aile hayatına nifak sokmak için çeşitli çalışmalar yapacaklarına ancak bu çabaların ve çalışmaların, rüyayı gören kişinin, temiz, dürüst ve namuslu bir kişi olmasından ötürü herhangi bir şekilde işe yaramayacağına işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kobra Yılanı Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019