Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kızarıklık Görmek

Rüyada Kızarıklık Görmek

Rüyada kızarıklık görmek, sinir bozukluğuna ve dikkat dağınıklığı yüzünden işte olumsuzluklar yaşamaya yorumlanır. Kişinin bir derdi olduğunu ve kimseyle bu konu hakkında konuşmadığı gibi, üzüntüsünü sürekli içine attığını, psikolojik açıdan da iyi olmadığını işaret eder. Yaşlı kimseler için evlatlarından bekledikleri ilgi ve hürmeti görmediklerinden dolayı mutsuz olduklarını, hayatlarının geri kalan dönemlerinde içlerine kapanık, kederli şekilde yaşayacaklarını ifade eder. Diğer taraftan kızarıklık görmek anlamadan dinlemeden birine kızmak veya azarlamak, sonrasında mahcup duruma düşmek demek olduğundan ilişkilerde bir sıkıntıya da alamettir. Aşırı alınganlık göstermek yüzünden sevilen arkadaşlarla arada dargınlıkların oluşacağına, yanlış anlaşılmaların ve yargısız infazların kişiyi zor durumda bırakacağına da delalet eder.

Rüyada Deride Kızarıklık Görmek

Ailevi sorunlara ve hastalanmaya yorumlanır. Kişiyi yatağa düşürmeyen ancak hayat kalitesini olumsuz etkilen rahatsızlıkların iş yaşantısında zorlanmalara neden olacağını, uzun süreli bir istirahate ihtiyaç duyulacağını, ücretsiz izne çıkmayı veya işe ara vermeyi de bildirir. Bacaklarda kızarıklık görmek güvenilen birinin gerçekte kişinin arkasından konuşan ve kıskanan biri olduğunu öğrenerek hayal kırıklığı yaşamak, aileden birinin hastalığına üzülmek ve aşırı sorumluluk almaktan dolayı zorlanmak manasındadır. Ellerde kızarıklık görmek anne akrabalarından gelecek kötü habere tabir edilir.

Rüyada Gözlerde Kızarıklık Görmek

Nesnelliği yitirmek, olaylara sürekli taraflı bakmak ve iş konularında aceleci davranarak başkalarını da zor duruma düşürmek anlamına gelir. Ailede kişiyle sürekli tartışan ve ayak bağı olan birinin varlığını da bildiren rüya, kısmetsizliklerin ve şanssızlıkların bir süre boyunca kişiyi üzeceğini, kısa süre sonra hayatın normal seyrine dönmesiyle yeniden iyi hissetmeye başlayacak olan rüya sahibinin yaptığı hataları fark edeceğini işaret eder.

Rüyada Kızarıklık Görmenin Psikolojik Yorumu

Panik atak hastalığının işaretlerinden biridir ve aynı zamanda kişinin aşırı evhamlı olmasından dolayı olayları abarttığını da işaret eder. Soğukkanlı davranamayan ve olaylara karşı objektif olmakta zorlanan kişilerin gördükleri rüyalardan biridir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kızarıklık Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019