Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kız İsteme

Rüyada Kız İsteme

Rüyada kız isteme, alınacak yeni kararlar sayesinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına, kişinin pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine, ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına işaret eder. Kız isteme iş değişikliği anlamına da gelir ve kişinin sahip olacağı yeni işinin ona bol kazanç, yüksek gelir ve daha iyi bir yaşam sağlayacağına da işarettir. Bu rüya aynı zamanda var olan ve bir türlü yoluna girmeyen sıkıntıların, ruhsal bunalımların, kırgınlıkların, küslüklerin ve kişiye rahatsızlık veren her türlü problemin sona ereceğinin de müjdesini verir. Yenilenmek olarak adlandırılması gereken rüya kişinin tüm yaşamının değişeceğine, her açıdan farklılıklar olacağına da tabir edilir.

Rüyada Kız İstemeye Gitmek

Rüya sahibinin önemli bir karar alacağı ve bu karar doğrultusunda hareket edeceği anlamına gelir. Kız istemeye giden kişiler yeni bir işyeri açmak için teşvik alır, devlet ile ilgili konularda işleri rast gider ve başarılı işler yaparlar. Bekar kişiler için kişilik olarak kendisine uygun, maddi anlamda zengin bir aileye mensup, görgülü ve namuslu biri ile tanışılacağına, yakın gelecekte de nikah masasına oturulacağına delalettir. Kız istemeye gittiğini gören kişinin ailesinden birinin evlenmesi de söz konusudur.

Rüyada Görücü Geldiğini Görmek

Kendisi için görücü geldiğini gören kişiler hayatları ile ilgili çok önemli bir dönüm noktasına gelirler ve bu aşamada aile desteğini de alarak bir karar vermek zorunda kalırlar. Kişinin tüm geleceğini etkileyecek olan önemli bir duruma işaret eden rüya, evli kişiler için eşin alacağı bir karar nedeni ile hayatının değişeceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kız İsteme Görmenin Psikolojik Yorumu

Geleceği için endişeli olan, evlilik veya özel yaşam konusunda sürekli bir kararsızlık yaşayan, ne yöne hareket edeceğini bilemeyen insanların iç çatışmalarını simgeler. Kararsız kalınan konularda sürekli olarak başkalarının fikirlerini almak anlamına da gelir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kız İsteme ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019