Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kıyafetler Görmek

Rüyada Kıyafetler Görmek

Rüyada kıyafetler görmek, genel anlamı itibariyle hayırlı olmakla birlikte rüyayı gören kişinin uykusunda gördüğü kıyafetlerin rengi, durumu ve niteliği de yorumu direkt olarak etkileyen unsurlar arasındadır. Rüyada kıyafetler gören kişi iyi niyeti ve insanlarla olan doğru iletişimi sayesinde toplumda her zaman tutulan insan olacak ve arkasından hep iyi söylenecek demektir.

Rüyada Temiz Kıyafetler Görmek

Rüyayı gören kişinin uzun, sağlıklı ve mutlu yaşayacağı, her zaman afiyette kalacağı, geçim derdi çekmeyeceği, altından kalkamayacağı kadar kötü ve zor olaylarla karşılaşmayacağı, neşesinden ve huzurundan da kaybetmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Kirli Kıyafetler Görmek

Rüyada kirli kıyafetler görmek, temiz kıyafetlerin tam aksi şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin yaşayacağı tatsız olaylara, kötü günlere, sorunlara ve sıkıntılara alamet ettiği şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin malından ve parasından eksileceğine, işten yana kısmetinin kapanacağına ve böylece tüm keyfinin ve rahatının da bozulacağına delalet eder.

Rüyada Eski Kıyafetler Görmek

Rüyayı gören kişinin çok verimli ve kazançlı olacak işlere atılacağına bu sayede bolluğu, berekete ve zenginliği bulacağına, kalıcı başarıyı yakalayacağına ve lükse kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibinin hedeflediği geliri tutturmayı başarması sayesinde hayatının güzelliklerle dolacağına, parasının, malının ve aşının da çoğalacağına yorulur.

Rüyada Yeni Kıyafetler Görmek

Rüyayı gören kişinin mesleğinde ustalaşarak, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine bu sayede saygın kimse olacağına, ünleneceğine, yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına delalet eder. Refahın yerinde olmasına, gönül hoşluğuna, rahatlığa ve konfora yorulur.

Rüyada Beyaz Kıyafetler Görmek

Rüyayı gören kişinin hayallerinin gerçekleşeceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına işaret eder. Rüya sahibinin hem özel hayatında hem de meslek hayatında hayırlı gelişmeler yaşanacak demektir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kıyafetler Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019