Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kıskandırmak

Rüyada Kıskandırmak

Rüyada kıskandırmak, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin tabiri caizse düze çıkmak, kurtuluşa ermek, çarelere ve çözümlere kavuşmak için verdiği çabaların boşa gitmeyeceğine, sıkıntılarının zamanla geçeceğine, yaralarının iyileşeceğine, gönül sızılarının dineceğine ve yüzünün artık güleceğine alamet eder. Zamanın rüya sahibine iyi geleceğine, onu hayallerine kavuşturacağına, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı vereceğine yorulur.

Rüyada Birini Kıskandırmak

Rüyayı gören kişinin umutsuzluk, kararsızlık, mutsuzluk, fakirlik ve zorluk içinde geçecek ve hiç bitmeyeceğini, düzelmeyeceğini ve bu şekilde sürüp gideceğini sandığı günlerden kurtulacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, müjdeli haberler alacağına ve hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada Sevdiğini Kıskandırmak

Rüyayı gören kişinin muradına ereceğine, ayrı kaldıklarına kavuşacağına, maddi ve manevi olarak güçleneceğine, kısmet alacağına, hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına, rızkının genişleyeceğine, parasının ve malının da artacağı işler yapacağına, sorunsuz ve sıkıntısız bir hayata kavuşacağına rivayet edilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Kıskandırmak

Rüyayı gören kişinin menfaat elde edeceğine, kar sağlayacağı işlere gireceğine, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına, keyfine ve kafasına göre yaşayacağına, eğlencesine, hobilerine ve ilgi duyduğu alanlara yoğunlaşacağına tabir edilir.

Rüyada Kıskançlık Görmek

Rüyada kıskançlık görmek, gerçek anlamına çok yakın şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin çevresindeki kem gözlü kimselerin kendisine karşı fesatlık içinde olduğuna ve onu demoralize etmek için elinden geldiğini yaptığına işaret eder.

Rüyada Kıskançlık Yapmak

Rüyayı gören kişinin aksiliklerle karşılaşacağına, başarısızlıklara düşeceğine, işlerinden ve özel hayatından yana umduklarını bulamayacağına, üzüleceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına, cesaretini ve özgüvenini de kaybedeceğine tabir edilir.

Rüyada Nispet Yapmak

Rüyayı gören insanın işinin gücünün rast gideceğine, sorunlarının çözüleceğine, dertlerinin biteceğine, sağlığının yerine geleceğine, dileklerinin de kabul olacağına yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kıskandırmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019