Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kırmızı Kazak Görmek

Rüyada Kırmızı Kazak Görmek

Rüyada kırmızı kazak görmek, kişinin yakın zamanda yaşayacağı bir gönül ilişkisine işarettir. Bu nedenle böyle bir rüya gören kimse aşık olur veya eğer istiyorsa evlenir. Bazen de bu rüya günah işlemeye yorulur. Kırmızı kazak nefsin sembolüdür. Bu elbiseyi giyen nefsin isteklerine uyar ve bazı hatalar yapar. Dünyevileşmeyi, ahreti unutup sadece heves ve istekleri doğrultusunda yaşamayı anlatır bu rüya.

Rüyada Yeni Bir Kazak Giymek

Rüyada yeni kazak giyen oldukça büyük bir makama gelir ve iş hayatında yaptığı girişimlerle yükselip, güzel bir yere gelir. Tüccar olan kimse bu rüyayı görse, daha çok kazanacağına ve başarılı olacağına; eğer memur görse terfi edeceğine; zengin bir kişi görse daha da çok para kazanmasına; fakir bir kimse görse kısa zamanda tüm yoksulluğundan kurtulup maddi sıkıntılarının biteceğine yorulmaktadır. Bazen de bu rüya bir halk arasında huzurun ve asayişin sağlanmasına veya o senenin bolluk ve bereket içinde geçeceğine işarettir.

Rüyada Yırtık Kazak Görmek

Rüyasında yırtık kazak gören kimse işleyeceği bir suçtan ötürü itham edilir. Bu rüya bazen hapisliğe, bazen kişinin özgürlüğünü kaybetmesine işarettir. Rüyada yırtılmış bir kazağı yeniden diktiğini görmek ise o kişinin hamile olmasına veya bir evladının doğmasına işarettir. Yırtık kazak bazı âlimlere göre, dinde bozukluğa, ahretten kopup tamamen dünyaya yönelmeye işarettir.

Rüyada Örgü Kazak Görmek

Rüyasında örgü kazak gören kimse, yeni bir işe başlar ve sıkıntı çektikten ve sıkı bir çalışma döneminden sonra işinde oldukça yüksek bir mevkiye gelir. Bazen de bu rüya, insanların arkasından konuşan ve onlar için sinsi planlar kuran bir kadına işarettir. Örgü kazak, geçimi sağlayacak yollara, kişinin rızkını kazanmasına ve helal paraya da yorulabilmektedir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kırmızı Kazak Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019