Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kırmızı Gül Almak

Rüyada Kırmızı Gül Almak

Rüyada kırmızı gül almak, nasibin ve bereketin artmasına ve kişinin istek ve arzularına kavuşmasına işarettir. Rüyada kırmızı gül gören kişi, neşeleneceği bir olay yaşar ve başına sürpriz hadiseler gelir. Rüyasında ağaçtan kırmızı gül koparanın kısmeti açılır. Kırmızı gül koklamak bazı durumlarda hamileliği, hamile bayanlar içinse sağlıklı ve güzel bir kız çocuğuna işarettir. Rüyada bir erkeğin kendisine kırmızı gül verdiğini gören kadın, sevdiği kişinin iltifatlarına maruz kalır veya bu rüya yakında aşık olduğunuz kişinin size açılacağına delalet eder. Kırmızı gül koparmak, gönül ilişkisinde yaşayacağınız birtakım sorunlara, aşık olmaya, platonik sevgiye, bekarlar için iyi bir kısmete, evliliğe ve nişana yorumlanmaktadır.

Rüyada Mevsiminde Kırmızı Gül Görmek

Rüyada mevsiminde kırmızı gül, sevinç, huzur, neşe ve saadettir. Mevsiminde bir güle sahip olan, beklemediği yerlerden paraya ve mala kavuşur. Mevsimi dışında görülen gül ise keder ve üzüntüdür. Rüyasında mevsimi dışında bir gülü alan, koparan veya koklayan kişi, sonradan pişman olacağı bazı hareketlerde bulunur. Rüyada ağacın üzerinde kırmızı gül gören kişinin bir çocuğu olur. Ağacın üzerindeki gül genellikle evlada ve onun yaşayacağı bazı olaylara işaret eder. Ağacın üzerindeki gülü koparan kişinin çocuğu evlenir. Bu rüya çocuğunuzun çok hayırlı ve iyi bir kısmet bulmasına ve onunla nikâhlanmasına işarettir.

Rüyada Renkli Gül Görmek

Rüyasında sarı bir güle sahip olan veya onu elinde tutan kişi hastalanır; fakat bu hastalığı kısa süreli olur. Rüyada görülen beyaz gül, saf duygulara, kişinin temiz ve güzel bir hayat kurmasına, gelinlik giymeye veya temiz kalbe işaret eder.

Rüyada Kırmızı Gül Almanın Psikolojik Tabiri

Rüyada görülen kırmızı gül genellikle gören kişinin duygusal bir yapıda olduğunun, yalnızlıktan dolayı evlenmek istediğinin veya yakın zamanda aşık olup, mutlu bir yuva kurma arzusunda bulunduğunun göstergesidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kırmızı Gül Almak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019