Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kırmızı Böcek Görmek

Rüyada Kırmızı Böcek Görmek

Rüyada kırmızı böcek görmek, böceğe göre değişik yorumlanması gereken bir rüyadır. Genel olarak kırmızı böcek görmek kızgın bir haber ile kişinin aile ocağına yangın düşeceği anlamına gelir. Kötü bir olayın ya da felaketin yaşanacağının işaretini verir. Eğer kişi rüyasında kırmızı bir uğurböceği görürse bu durumda şansı döner ve elini attığı her şey kişiye mutluluk ve bereket getirir. Kırmızı bir ateşböceği görmek ise, rüya sahibinin sorunlarını umursamazlıktan geldiği, borçlarını sürekli olarak ertelediği ve giderek daha da içinden çıkılmaz bir hale gelen yaşamı yüzünden büyük bir sıkıntıya düşeceğine alamet eder. Ne tür bir böcek olduğu bilinmeyen kırmızı böcek görmek ise, hiç bilinmeyen bir düşmana sahip olunduğunu ve kişinin bu durum için önlem almaya gücünün yetmeyeceğini, gelecekte bu düşman tarafından zarar göreceğini işaret eder.

Rüyada Kırmızı Böcek Öldürmek

Kırmızı uğur böceği öldürmek kötü şans anlamına gelir ve uğursuzluk dolu bir yaşamı simgeler. Ele geçen fırsatı tepmek, geleceği düşünmeden hareket etmek ve başkalarına muhtaç bir yaşama sahip olmak şeklinde de yorumlanır. Bilinmeyen bir kırmızı böcek öldürmek ise düşmanlardan kurtulmak demektir. Kişinin akıllıca davranarak önlem alacağı ve kendisine kötülük besleyen kişilerden uzak bir şekilde yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Kırmızı Böcek Yakalamak

Evli kimseler için eşinin bir açığını ya da yalanını yakalamak demektir. Yalan söyleyen birinin yalanını yüzüne vurmak ve kendisine yapılan haksızlıkların intikamını almak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Böcek Görmenin Psikolojik Yorumu

Yalan söylemek anlamına gelir ve rüya sahibinin psikolojik olarak gerçeklerden uzaklaşmak için bir hayal dünyasında yaşadığına, zaman zaman neyin doğru, neyin yanlış olduğuna karar veremeyip, ayırt edememesine delalettir. Kırmızı böcek kız kardeşe duyulan öfke ve nefret gibi anlamlara da gelmektedir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kırmızı Böcek Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019