Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kırmak

Rüyada Kırmak

Rüyada kırmak, genellikle hayra yorulmaz. Görülen olaylarla, kırılan nesne veya olguyla ilgili yorumlanması gerekir. Genel manada kişiyi mutsuz edecek olaylara işaret eder ve istenmeyen durumların habercisidir.

Rüyada Bardak Kırmak

Bardak kırmak, pek çok aksilik yaşanacağı, kişinin yaptığı işlerde gösterdiği başarılar nedeni ile çevresinde kıskançlıkla karşılandığı ve bu nedenle de sık sık nazara geldiği, hastalandığı anlamına gelir. Bardak kıran kişiler bekar ise, bir işte devamlı surette çalışmakta güçlük çekerler. Evli kişilerin bardak kırması eşinin ailesi ile arasında oluşacak kırıcı konuşmalara ve küslük doğuracak davranışlara haber verir.

Rüyada Kalp Kırmak

İslami olarak kişinin anne babasına gereken hürmeti göstermeyen ve beddua alan, bu nedenle de pek çok günah işleyen biri olduğuna yorumlanır. Kalp kırdığını gören kişiler gerçek hayatlarında yalnızlık çekerler ve manevi anlamda bir boşluk yaşarlar. Hayatlarından memnun olmazlar ve iyileştirmek için bir gayret de sarf etmezler. Evli kişiler için eşinin kalbini kırmak onunla arsında büyük bir soğukluğun meydana geleceğine, bu durumun ilişkilerine çok olumsuz yansımaları olacağına delalettir. Rüya sahibinin düşünmeden konuşacağına ve karşısındaki kişileri istemsiz de olsa kıracağına delalet eder.

Rüyada Ayna Kırmak

Uğursuzluk anlamına gelir ve kişinin iş yaşamı, özel yaşamı ve sosyal yaşamı da dahil olmak üzere, pek çok durumda mutsuz olacağı gelişmeler yaşayacağını bildirir. Ayna kıran kimseler işinden olur veya atılırlar. Gelir seviyelerinde düşüşler olur veya ellerindeki malları kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalırlar. Bekar kimseler için karşılarına çıkacak dolandırıcı bir kimse ile evlilik hayali kurup sonrasında büyük bir düş kırıklığı yaşamak anlamına da gelir.

Rüyada Kırmanın Psikolojik Yorumu

Bu rüyayı görenler genellikle hayatlarından çıkarmak istedikleri kişileri sürekli olarak düşünürler. Çekindikleri veya korktukları insanları hayatlarından uzaklaştırmak veya kendisine kötülük yapanlara aynı kötülükle cevap vermek isteğinin rüyada tezahür etmiş hali olarak da görülebilir. Kişiyi boğan bir nefretin ve öfkenin sembolüdür.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kırmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019