Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kirli Görmek

Rüyada Kirli Görmek

Rüyada kirli görmek, yanlış bir yolda ilerleyen rüya sahibinin çevresindeki kişilerin kendisini uyarmasına rağmen bildiğini yapmaya devam edeceğine ve bir süre sonra yaşayacağı sıkıntılar sonrasında pişmanlık duyacağına alamet eder. Çeşitli sebeplerden ötürü yalan söylemek veya kendisini seven,  saygı duyan kişileri hayal kırıklığına uğratmak anlamına da gelir. Bazen de kişinin hayal dahi etmediği bir durumla karşılaşması ve sonrasında yaşadığı üzüntüyle beraber yalnız kalmak isteyeceğine, inzivaya çekilerek hayatını baştan aşağı değiştirmek için gereken gücü toplamak isteyeceğini de tabir eder.

Rüyada Kirli Gömlek Görmek

Kendi işini yapan ve ortağı olanlar için arkasından iş çeviren kimseler olduğuna alamet olan rüya, eskiden kalan bir borcun hala kapanmadığına ve bugünlerde kişinin karşısına çıkacak mali bir krize dönüşeceğinin tabiridir. Kirli gömlek yasalara aykırı olan ve kişinin devletle başını derde sokacak bir işe bulaşmanın, yalanlarla iş çevirmenin veya bilinçsiz olarak yapılacak kötü hareketlerin de delaletidir.

Rüyada Kirli Araba Görmek

Bir yolculukta yaşanacak sıkıntılara ya da hayırlı olmayan bir yola çıkılacağına işarettir. Bu rüya aynı zamanda hak edilmeyen veya hileli yollarla alınan haram bir mala da alamettir. İstenmeyen, gayrimeşru bir çocuğa sahip olmak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kirli Elbise Giymek

Evlilikten dönmek, nikahtan ayrılmak gibi anlamlara gelen rüya kişinin özel yaşamında hiç beklemediği aksiliklerle veya ihanetlerle karşılaşması yüzünden tüm hayallerinin yıkılacağı anlamına gelir. Bekar kişiler için ailesinin karşı geldiği biriyle evlenmesi sonucunda çekeceği sıkıntıları da haber verir ve uğursuzluk, şanssızlık anlamına da gelir.

Rüyada Kirli Görmenin Psikolojik Yorumu

Cinsel istekleri farklı olan ya da eğilimleri normal kabul edilmeyen kişilerin kendilerini baskı altında hissetmeleri ve gerçek hayatlarında olmadıkları biri gibi davranmak zorunda kaldıklarını, birlikte oldukları kişilerle istedikleri cinsel ilişkileri yaşayamamaktan ötürü her duygularını sürekli olarak bastırmak zorunda kaldıklarını ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kirli Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019