Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kirli Deniz Görmek

Rüyada Kirli Deniz Görmek

Rüyada kirli deniz görmek, gerçekleşmeyecek bazı istekleriniz olduğunun veya size hayır getirmeyecek birtakım işlerle uğraştığınızın göstergesidir. Deniz görmek genellikle iyiye yorumlanır. Özellikle engin ve temiz bir deniz görmek, onun içinde bulunmak veya yüzmek dünya hayatında mutlu ve refah içerisinde bir hayat sürmeye delalet eder. Bu nedenle denizin kirli olması yaşamınızda birtakım sıkıntıların olacağını ve bu sıkıntılardan dolayı bir müddet üzüntü içinde bulunacağınızı gösterir. Kirli deniz bazen de haram maldır ve bu rüyayı gören kişi kendisine helal olmayan kazançların sahibi olur veya faydasız amellerle iştigal eder. Kirli denizin ortasında bulunmak çevrenizde çok sayıda kötü insanın bulunduğunun ve bu insanların bir gün size de zarar verebileceğinin göstergesidir. Bu nedenle bu rüyayı gören kişi yakınlarında bulunanlara karşı daha uyanık davranmalıdır.

Rüyada Kirli Bir Denizde Yüzmek

Rüyasında kirli bir denizin içinde bulunup orada yüzen kimse birtakım şaibeli işlere karışır ve haram peşinde koşar. Bu haram olan şeyler mal mülk olabileceği gibi, kadın da olabilmektedir. Yani bu rüya zina işlemeye, harama bakma veya bu kötülüğe vesile olma anlamlarına da gelebilmektedir. Rüyasında kirli bir denizde yüzerek sonradan oradan çıkmak ise, bulaşacağınız kötülüklerin son bulacağına ve yanlış yollardan dönüp hidayete ereceğinize delalet eder.

Rüyada Kirli Bir Denizde Boğulmak

Rüyada kirli bir denizde boğulan kimse, günah batağına saplanır ve bu hayatta önceliklerini hep kötüden ve haramdan yana olarak belirler. Aynı zamanda bu rüya davranışlarınıza dikkat etmediğinizin, günah işlediğinizin veya büyük hatalar yaptığınızın da göstergesidir.

Rüyada Kirli Deniz Görmenin Psikolojik Tabiri

Temiz ve engin deniz psikolojik olarak rahatlığı ifade eder. Bu nedenle rüyasında kirli deniz gören kişi, birtakım sıkıntılar içindedir ve bu rüya da bu sıkıntıların yansımasıdır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kirli Deniz Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019