Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kına Yakıldığını Görmek

Rüyada Kına Yakıldığını Görmek

Rüyada kına yakıldığını görmek, kişinin çok mutlu olacağı bir gelişme yaşayacağı ve mutluluk getiren bir haber alması anlamına gelir. Genel olarak olumlu anlamlar içerdiğinden, hayata dair tüm işlerde başarılar kazanılacağına ve kazançla beraber ruhen de iyi bir duruma gelineceğine işaret eder.

Rüyada Kına Yakmak

Rüyasında kendisine kına yakıldığını gören kişi eğer bir bayansa, özel hayatında çok sevinç duyacağı gelişmeler yaşar. Eşi ile daha uyumlu bir ilişkiye sahip olur ve çocukları da vefalı bireyler olarak yetişir. Aynı zamanda rüyasında kına yakıldığını gören bayan hayatında önemli, radikal değişiklikler yapar. Ele veya saça kına yakmak da çok çeşitli konularda fırsatlar elde edileceğine ve bu seçimler sayesinde de hayatın değişeceğine yorulur.

Rüyada Kına Görmek

Riyasında kına gören kimse değerli ziynet eşyaları satın alır veya beklemediği bir yerden eline önemli miktarda bir para geçer. Genellikle bolluk ve bereketi simgeleyen kına, kişinin eşinden göreceği büyük bir iyiliğe ve anlayışa da işaret eder. Olumsuz açıdan da kişinin çocukları ile ilgili bir konuda sıkıntı yaşayacağına ve çözümünün de geç olacağına yorulur. Rüyasında parmak uçlarına kına yakıldığını görmek ise ev ya da arsa gibi değerli taşınmazların alınacağına tabir olunur.

Rüyada Sakalına Kına Yakmak

Bir erkeğin rüyasında sakalına kına yaktığını görmesi, dini konularda vecibelerini harfiyen yerine getireceğine, Allah’a yakışır şekilde bir hayat süreceğine delalettir.

 Rüyada Elinin Üstüne Nakışlı Kına Yakmak

Rüyasında elinin üstüne nakışlı bir kına yaktırdığını gören kimse iş hayatı ile ilgili nam sahibi olur ve işleri artar. Avuç içlerinde kına gören bir erkeğin ise yüksek değerde mal sahibi olması anlamına da gelir. Kişi eğer başına kına yakarsa ve saçları beyazlaşmış ise, çalıştığı işte derecesinin artmasıyla birlikte iyi bir gelire sahip olur ve toplum nazarında da son derece itibarla anılan bir kimse haline gelir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kına Yakıldığını Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019