Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kesildiğini Görmek

Rüyada Kesildiğini Görmek

Rüyada kesildiğini görmek, hayırlı bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çeşitli sorunlar yaşayacağına, kazandığı paradan ve elde ettiği maldan gereken hayrı göremeyeceğine, yakın bir zaman içinde ortaya çıkan bereketsizlik ile başa çıkmak zorunda kalacağına ve aile hayatında tartışmaların yaşanacağı bir döneme girildiğine işaret eder. Aynı zamanda, el atılan işlerde bazı kısır durumların ortaya çıkacağına ve verilen emeğin boşa gideceğine yorulur.

Rüyada Saçının Kesildiğini Görmek   

Huzur ve mutluluk içinde ilerleyen aile hayatını büyük oranda etkileyecek bazı olaylar yaşanacağına, bu olaylar sebebi ile endişe verici durumlar ile karşı karşıya kalınacağına ve atılacak adımların ya da girilecek olan işlerin bu duruma bağlı olarak daha iyi düşünülmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Elinin Kesildiğini Görmek  

Rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri ilgi duyduğu bir kişiye yakın bir zaman içinde açılacağına, bu kişinin de duygulara karşılık vermesi sayesinde çok güzel ve mutlu bir birlikteliğin başlayacağına ve daha hayırlı olaylara önayak olacağına işaret eder.

Rüyada Ayağının Kesildiğini Görmek  

Gerçekleştirilen çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar doğuracağına, büyük başarıların ve kazançların kapısını açacağına, rüyayı gören kişinin üst mevkilerde kendisine yer bulmasını sağlayacağına ve atılan adımlar ve ortaya çıkan başarılı sonuçlar sayesinde takdir edilip iş hayatında örnek gösterileceğine tabir edilir.

Rüyada Parmağının Kesildiğini Görmek  

Rüya sahibinin, uzun yıllar boyunca çalışıp didinerek yaptığı tasarrufların ve elde ettiği malların yakın bir zamanda yaşanacak kötü bir olay yüzünden kaybedeceğine ve çok büyük sıkıntılar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Kulağının Kesildiğini Görmek  

Rüyayı gören kişinin, evliliğinde sorun olan bir kadın akrabasının yakın zamanda eşinden ayrılacağına rivayet eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kesildiğini Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019