Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kertenkele Öldürmek

Rüyada Kertenkele Öldürmek

 Rüyada kertenkele öldürmek, kişinin ispiyoncu ve kötü kalpli bir arkadaşından kurtulmasına veya düşmanına galip gelmesine yorumlanmaktadır. Kendi evinde kertenkele öldüren kimsenin akrabaları veya yakın çevresi içinden bazı düşmanları vardır ve onların şerrinden emin olur. Rüyasında birden çok kertenkele öldürmek, hayatınızda sizin kötülüğünüzü isteyen ve hakkınızda hileler kuran birtakım düşmanlarınız olduğunu; fakat bu düşmanların size zarar vermeye güçlerinin bulunmadığını gösterir. Rüyasında kertenkeleyi kendi yatağında öldürmek, size uygun olmayacak ahlaksız bir kadınla birlikte olup daha sonra onun gerçek yüzünü görerek ayrılacağınıza; kertenkeleyi sokakta ölü olarak görmek ise komşularınız içinde dost görünümlü bir düşmanınız olduğuna delalet eder.

Rüyada Kertenkele Görmek

Rüyada görülen kertenkele, insanların arkasından konuşan ve daima onların kötülüğünü isteyen iki yüzlü bir adamdır. Rüyada evinde kertenkele gören kişinin düşmanı çok yakınındadır. Kertenkele sesi, böyle bir düşmanının konuşmalarına işarettir. Rüyasında kertenkelenin etini yemek ise menfaat elde etmeye, kertenkeleden bir şey almak mal ve mülk sahibi olmaya işarettir. Rüyada yeşil kertenkele, hatalardan dönüp günahlara tövbeye delalet eder. Rüyasında kertenkelenin size saldırması veya ısırması ise düşmanınızdan göreceğiniz zarardır.

Rüyada Büyük Kertenkele Görmek

Rüyada görülen büyük kertenkele ya güçlü bir düşman ya da kişinin alacağı hayırlı bir habere işarettir. Küçük kertenkele ise, insanlar arasında sürekli muhalefeti ile tanınan, kimsenin sevmediği dedikoducu ve koğucu bir kadının göstergesidir.

Rüyada Kertenkele Öldürmenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında kertenkele öldüren kimse, gerçek hayatta düşmanlarından kurtulmak için çabaladığınızı ve kötülüklere karşı koymaya çalıştığınız gösterir. Kertenkele görmek, iç dünyanızda insanlara karşı güvensizliğinizi ve üst üste gelen kötü hadiselerden sonra yaşadığınız travmayı yansıtmaktadır. Bu rüya aynı zamanda, bilinç altınızda endişe duyduğunuz konularında bir göstergesi olmaktadır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kertenkele Öldürmek ile ilgili yorumlar

Dövran: Rüyamda bir ölen eniştem vardi yanımda çukur bir yeri kapatıyorduk orda yanan tahtaların arasından büyük kertenkele çıktı eniştem korkup bana gösterdi bende ilk öldürmeye çalıştım kaçtı sonra bekleyip taşla kafasini ezdim sonra kertenkele çukura dogru yuvarlanyordu bayana döndü

Rüyada Kertenkele Öldürmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019