Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kendini Sakallı Görmek

Rüyada Kendini Sakallı Görmek

Rüyada kendini sakallı görmek, olgunluğa, kişinin makam ve mevki sahibi olmasına, karakterinin güzelliğine, izzet ve ikram görmesine işarettir. Rüyasında kendisinde uzun bir sakal olduğunu gören kişinin maddi manevi sorunları çözüme kavuşur. Bu rüya dünya hayatında başınıza gelecek talihli olaylara ve kişinin her anlamda derecesinin yükselmesine işaret eder. Rüyasında kısa sakallı olan kişi, yakın mesafeye seyahat eder. Siyah sakal, asalete, kişinin zengin ve soylu bir kadınla evlenmesine, beyaz sakallı olmak ise nura, iç güzelliğine, merhamete ve vicdana delalettir.

Rüyada Bir Kadının Sakallı Olması

Rüyasında tanıdığı bir kadının sakallı olduğunu gören kişi, o kadından veya ailesindeki bir bireyden herhangi bir yardım görür. Rüyada sakalı uzayan kadın bazen de üzerinize büyük bir yük bineceğine, istemediğiniz bir sorumluluk almak zorunda kalacağınıza işarettir. Sakallı bir kadınla karşılaşan, ilim irfan sahibi, her konu hakkında bilgisi olan bir kimse ile tanışır ve arkadaş olur. Bazen de bu rüya erkekler için zengin ve mal mülk sahibi bir kadınla evlenmeye işarettir.

Rüyada Sakal Tıraşı Olmak

Rüyasında sakal tıraşı olan kişi, saygınlığını ve değerini kaybeder dünyadaki makamından ve mevkisinden olur. Bu rüya genellikle kişinin yaşayacağı bazı sıkıntılara, yapacağı hatalar sonrasında halk içinde küçük düşmesine veya tahkir edilmesine işarettir. Sakalını yolduğunu gören kimse, günah işler veya küçük düşeceği hareketlerde bulunur. Sakalının yarısını tıraş eden, önce bir hata yapar daha sonra bu hatadan dönerek yaptıklarına pişman olur.

Rüyada Kendini Sakallı Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada kendisini sakallı gören kimse, iç dünyasında iktidar ve para hırsı olan ve sürekli zengin ve güç sahibi olmayı düşleyen bir yapısı vardır. Böyle bir rüya bazen de özellikle erkekler için iş hayatında başarılı olma duygusunu yansıtmaktadır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kendini Sakallı Görmek ile ilgili yorumlar

Zeynep Nalbant: Rüyanda uzun bir sakalım vardı

Rüyada Kendini Sakallı Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019