Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Keman Çalmak

Rüyada Keman Çalmak

Rüyada keman çalmak, tez zamanda çok mutlu olacağınız bir habere işarettir.  Bu rüya beklemediğiniz yerden erişeceğiniz menfaate, çalışma hayatında her şeyin yolunda gitmesi olarak da yorumlanabilir. Rüyasında keman çalan kişi her işte başarılı olur. Yine bu rüya aşk hayatına da işaret olabilir. Rüyada keman çalan bekârsa yakın zamanda âşık olur veya evlenir. Yine keman çalmak çok güzel gelişmelere, tez zamanda gelecek habere, sevdiğinizle kavuşmaya, güzel olaylara, yaşayacağınız mutluluklara delalet eder.

Rüyada Keman Görmek

Rüyada görülen keman yaşayacağınız birlikteliğe, âşık olmaya, evlenmeye, sonu mutlulukla bitecek gönül maceralarına, mutluluk, sevinç ve esenliğe işarettir. Rüyada keman gören kişi büyük bir mevkiye ulaşır. Eğer üzüntüsü varsa sevinir ve mutlu olur. Yine bu rüyayı gören akıllı bir kişi ise bilgisi ve zekâsıyla herkesin takdirini kazanır. Bu rüyayı gören kişi her anlamda yücelir ve mutlu olur. Keman görmek genellikle iyi yorumlanmaktadır. Uzun süredir beklenen müjdeli haberdir. Tez ulaşacak mutluluktur. Yakın zamanda yaşanacak bir gönül ilişkisidir. Keman görenin hayatı yoluna girer. Sıkıntıdan sonra büyük feraha ve sevince ulaşır.

Rüyada Keman Satın Almak

Rüyada keman satın alan kişi keder ve üzüntüden kurtularak, mutlu olacağı bir olayla karşılaşır. Rüyasında keman satın alan makam sahibi olarak, işinden yükselir. Devlet erkânının teveccühünü kazanır. Rüyada satın alınan keman kişinin işidir. Bu rüyayı gören terfi eder, işinde yükselir. Yine yaptığı çalışmalarla oldukça başarılı olur.  

Rüyada Keman Çalan Kişiyi Görmek

Bu rüya sahibi için hayırlı olan bir adamdır. Rüya sahibinin güvenebileceği ona destek olan kişidir. Rüyada keman çalan kişi iyi huylu, ahlaklı bir kimse olarak tabir edilir. Rüya sahibi o kimseden faydalanır ve onun sayesinde işinde gücünde yükselir.

Rüyada Kemanın Telinin Kopması 

Bu rüya her şey yolunda giderken yaşanacak problemler ve pürüzlerdir. İşlerin bozulacağı anlamına da gelmektedir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Keman Çalmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019