Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kediler Görmek

Rüyada Kediler Görmek

Rüyada kediler görmek, rüyayı gören kişinin, hayatı boyunca hizmetine bakacak, kendisine çok büyük desteklerde bulunacak ve her zaman dediğini yapacak kişilere ve bu kişilerin kötülüklerine delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, hanesi içinden çıkan, malına göz dikmiş olan, çok sıkıntılı durumlara düşmesinde başrol oynayan bir kişiye ve bu kişiden büyük zararlar görüleceğine işaret eder.

Rüyada Kediler Tarafından Kovalanmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında kendisine hizmet eden kişiler ya da ailesi içinden çıkacak kötü niyetli kişiler tarafından çok zor durumlara düşürüleceğine, büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine ve bu yüzden neredeyse hastaneye düşme ya da özgürlüğünü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalacağına ve bu sebepler yüzünden çok üzülüp yıpranacağına delalet eder.

Rüyada Kedilerin Çiftleştiğini Görmek

Rüya sahibinin, uzun zamandan beri hayalini kurduğu, çok istediği, uğrunda birçok şeyden vazgeçtiği şeylere kavuşamayacağına, işlerinin uzunca bir süre ters gideceğine, iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına, çok zor durumlara düşeceğine ve çok kötü olaylar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Kediler ve Fareler Görmek

İş hayatında çok büyük başarılar kazanan rüya sahibinin, işlerini engellemek, ismini ve başarılarını kötülemek, sevdiği kişiler ile arasına nifak sokmak ve ailesi ile tartışmasını ve üzülmesini sağlamak isteyen kişilerin varlığına ve bu kişilerin sürekli dedikodu peşinde koştuğuna rivayet eder.

Rüyada Kedileri Beslemek

Rüyayı gören kişinin, kendisi hakkında kötü düşündüklerini bilmediği insanların sorunlarının çözümü için çok büyük bir yardımda bulunacağına yorumlanır.

Rüyada Kediler ve Köpekler Görmek

Rüya sahibinin, işlerinin bozulması için her yolu mübah sayan, her gün besledikleri kin biraz daha büyüyen kişiler olduğuna ve rüyayı gören kişiye kötülük yapmak için beklediklerine yorumlanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kediler Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019