Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada kedi yavrusu görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok büyük yardımlarda bulunduğu, çok emeğinin geçtiği ve her istediğini yaptığı bir kimseden nankörlük ve vefasızlık göreceğine işaret eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, sevdiği ve değer verdiği insanları uzun bir süredir boşladığına ve delalet eder

Rüyada Kedi Yavrusu Sevmek

Rüyada kedi yavrusu sevmek, işten güçten dolayı aile bireylerinin ya da çok sevilen dostların ihmal edildiğine, bu durumun ihmal edilen kişi tarafından çok büyük üzüntü ile karşılandığına ancak buna rağmen rüya sahibinin başı sıkıştığı bir anda yardımına koşacağına tabir eder.

Rüyada Kedi Yavrusu Emzirmek

Rüyada kedi yavrusu emzirmek, rüyayı gören kişinin ihmal ettiği kişiye bir konu hakkında yardım etmesine ya da bir iş için destek olmasına yorumlanır.

Rüyada Kedi Yavrusu Yıkamak

Rüyada kedi yavrusu yıkamak, rüya sahibinin, ihmal ettiği kişi ya da kişilerin gönlünü alacağına, şimdiye kadar yaptıkları için çok üzgün ve pişman olduğunu söyleyeceğine ve bu sayede aralarının düzeleceğine delalet eder.

Rüyada Kedi Yavrusu Isırması

Rüyada kedi yavrusu ısırması, havaların sürekli değişmesinden ve gittikçe soğumasından ve rüyayı gören kişinin, sağlığına yeteri kadar özen göstermemesinden ötürü hastalanacağına alamet edilir. Ayrıca, çok önemli olmayan günlük sorunlardan ötürü biraz üzüntü yaşanacağına yorulur. Gözünü hırs bürümüş, dünya nimetleri peşindeki bir kadına da işaret eder.

Rüyada Kedi Yavrusu Kurtarmak

Rüyada kedi yavrusu kurtarmak, rüyayı gören kişinin, bazı yerlere yetişememesi, sevdiği insanları ihmal etmesi ve sağlığının bozulması gibi durumları kendi beceriksizliği ve yeteneksizliği olarak gördüğüne rivayet edilir. Bu açıdan kendisini eksik ve verimsiz sayan rüya sahibinin, kendisini suçladığına ve çok pişman olup üzüldüğüne delalettir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019