Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kedi Yavruları Görmek

Rüyada Kedi Yavruları Görmek

Rüyada kedi yavruları görmek, rüya sahibinin yakın çevresini ve aile üyelerini ihmal ettiğini ve yeteri kadar ilgi göstermediğini, bu nedenle de ilişkilerinde bazı sıkıntıların olduğunu işaret eder. Rüyada kedi yavrusu görmek, aynı zamanda kişinin yakın dostlarından birinin kendisine ihtiyaç duyduğuna ve yardım beklediğine de yorumlanır. Farklı yorumlara göre yavru kedi gören kişi içinde bulunduğu süreçte para kaybeder veya beklediği paraları alamaz. İşlerin durgunlaştığına ve bereketin kaçacağına da yorumlanabilir. Görülen yavrular siyah ve beyaz renklerde ise, kişi hayati bir tehlike atlatır veya uzun sürecek bir hastalığa yakalanır.

Rüyada Kedi Yavrusu Beslemek

Yeni hayallerin peşinde koşulup, çevre değişikliği yapılacağına işaret eden rüya, rüya sahibinin duyarlı bir kişiliğe sahip olduğunu ve çevresinde de çok sevildiğini gösterir. Yavru kedi besleyen kişi, yardımsever olur ve İslami açıdan da asla dara düşmez ve bereketli bir yaşama sahip olur.

Rüyada Kedi Yavruları Sevmek

Rüya sahibinin karşılaştığı her türlü güçlüğü kendi iç gücü sayesinde yeneceği ve her zaman hür iradesi ile seçimler yapacağı anlamlarına gelir. Rüyasında kedi yavrusu seven kimse, özgürlüğüne düşkün ve kendi işini yapmak isteyen biridir. Farklı bir yoruma göre de, kişinin çevresinde ona zarar veren kimseleri göremediğine ve o kişiler tarafından zarar göreceğine yorumlanır.

Rüyada Kedi Yavruları Öldürmek

Bir hırsızlığı açığa çıkarmaya, sahtekar bir dostla tartışmaya ve arkadaşlığı sona erdirmeye işarettir. Rüyasında kedi yavruları öldüren kişi, büyük bir hatanın başından döner ve yaptığı hataları kısa süre içinde telafi eder. Yanlış seçimlerden veya büyük hatalardan son anda dönmeye delalet eder. Diğer bir yoruma göre ise, ticaret ile ilgilenen kişilerde gelirin beklentinin altında olacağına yorumlanır.

Rüyada Kedi Yavruları Görmek Psikolojik Yorumu

Kişinin özgürlüğünün elinden alındığını düşündüğünü ve bağımsızlığını yeniden kazanmak istediğini simgeler. Kedi psikolojik açıdan, kişinin kendi ayakları üzerinde duran, özgürlüğüne düşkün ve kendi kararlarını alan bir kimse olduğunu gösterir. Baskı ile karşılaşıldığına ya da istenmeyen ortamlarda bulunulduğuna, kişinin bu tür durumlardan uzaklaşıp kendi başına hareket etmek istemesine yorumlanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kedi Yavruları Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019