Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kazmak

Rüyada Kazmak

Rüyada kazmak, genel anlam itibariyle hayırlara delalet eder. Fakat bu rüyanın yorumu çok çeşitlidir. Bu rüya daha çok geçim derdinden kurtulmaya, işleri yoluna koymaya, beklentilerin, emeklerin ve duaların kabul olmasına, bolluğa, berekete, yeni kararlara ve adımlara, bunlardan yana hayır bulmaya ve kar elde etmeye işaret eder. Şansın ve kısmetin rüya sahibinden yana olacağına ve rızkın katlanarak çoğalacağına tabir edilir.

Rüyada Toprak Kazmak

Rüyada toprak kazmak, rüya sahibinin doğruluktan ayrılacağına, ekmeğine leke süreceğine ve helal lokmasına fesat karıştıracağına delalet eder. Hak yemek, ah almak ve yetimin rızkını çalmakla elde edilecek paraya ya da mülke alamet eder.

Rüyada Kuru Toprak Kazmak

Rüyada kuru toprak kazmak, bol kısmet olarak değerlendirilir ve rüyayı gören kişinin işlerinin açılacağına ve verimin çoğalacağına, elinin bollaşacağına, borçlarının ve geçim derdinin biteceğine, artık daha rahat, kolay ve güzel bir hayatı olacağına işaret eder.

Rüyada Kuyu Kazmak

Rüyada kuyu kazmak, yaşamak, ekmeğini çıkarmak ve hayatını idame ettirmek için kişinin verdiği mücadeleye ve gösterdiği çabaya delalet eder. Rüya sahibinin azimli ve çalışkan oluşu sayesinde ekmeğini taştan çıkaracak kadar yiğit kimse olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Çukur Kazmak

Rüyada çukur kazmak, zorlukların üstesinden inanç ve iman gücü sayesinde başarıyla gelmeye, sıkıntılar karşısında umutsuzluğa kapılmamaya ve mücadeleden vazgeçmemeye ve durumun üzerine gitmeye tabir edilir.

Rüyada Mezar Kazmak

Rüyada mezar kazmak, mal ya da toprak sahibi olmaya alamet eder. Rüyayı gören kişinin mal varlığının artacağına, maddi imkânlarının çoğalacağına, geçiminin çok daha kolay olacağına ve çocuklarının geleceği için bazı yatırımlar yapacağına işaret eder.

Rüyada Mezar Kazan Birini Görmek

Rüyada mezar kazan birini görmek zenginlik anlamına gelir. Kişinin rahat bir hayatı olacağına ve geçim derdinin kalmayacağına delalet eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kazmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019