Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kaynana İle Kavga Etmek

Rüyada Kaynana İle Kavga Etmek

Rüyada kaynana ile kavga etmek, iyi geçime işarettir ve evli kimseler için hem kendi aileleriyle, hem de eşlerinin aile ve akrabalarıyla güzel ilişkiler kurulacağını, kişinin herkes tarafından çok sevilen ve değer verilen biri olacağını, bir dediğinin ikiletilmeyeceğini tabir eder. Rüya sahibi kavga esnasında eğer fiziksel şiddete de başvurduğunu görüyorsa bu durumda gerçek hayatında kaynanasına çok yakın olacağına, onun bir sıkıntısını ya da derdini çözeceğine, hasta ise bakacağına veya refakat edeceğine yorumlanır. Evli olmayan kişiler için yaşlı birine karşı yapacakları bir iyiliğin sonucunda manevi olarak iyi hissedeceklerini ve o kimseden de hayır duası alacaklarına yorumlanır. Sözlü kavga etmek ise, kişinin kaynanasından alacağı güzel bir haber anlamına gelir. Aile içindeki sorunların çözüleceğine, küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına da delalettir.

Rüyada Kaynana İle Tekme Tokat Kavga Etmek

İki şekilde yorumlanır ve özellikle kişinin gerçek hayatında evli ya da bekar olmasına göre de anlamı değişir. Bekar kişiler için kendi aile büyükleriyle önemli bir meselede ciddi fikir ayrılıkları yaşayacaklarına ve ailelerinin her türlü karşı çıkışı ve itirazlarına rağmen bildiklerini okuyarak ortamı daha da gereceklerine yorumlanır. Evli kişiler için kayınvalideleriyle daha yakın ilişkiler kurmalarına, eskiden geçimsizlik yaşayanların da yakın zaman sonunda daha düzgün bir ilişki kuracaklarına tabir edilir.

Rüyada Kaynana İle Kavga Edip Barışmak

Rüya sahibinin umudu kestiği bir konuda güzel gelişmeler olacağına, ailevi meselelerde tarafsız davranacağına ve kimsenin kalbini kırmadan yaşayacağına alamettir. Mal ya da miras gibi bir konuda hakkı olanı almak, maddi durumunu düzeltmek ve moral açısından da iyi günler geçirmek anlamına gelir.

Rüyada Kaynana İle Kavga Etmenin Psikolojik Yorumu

Gerçek hayatında da kayınvalidesi ile arasında sorunlar olan, bir türlü yıldızları barışmayan kişilerin çözüm bulamadıkları için yaşadıkları yoğun stresi ve mutsuz ruh halini temsil eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kaynana İle Kavga Etmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019