Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kavak Ağacı Görmek

Rüyada Kavak Ağacı Görmek

Rüyada kavak ağacı görmek, kendine hayrı olmadığı gibi başkasına da üç kuruş faydası dokunmayan bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Bu kişi, zayıf ve uzun boylu oluşu nedeni ile halk arasındaki deyime göre bir kavak ağacı gibidir. Çevresinde sevilmeyen, kendisinden başka kimseyi düşünmeyen, anlayışsız ve zalim kimse olarak tasvir edilir. Bazı rüya tabirleri kavak ağacını bambaşka şekilde tabir ederler ve rüya sahibinin şansının, bahtının ve kısmetinin açık, geleceğinin de parlak olacağı anlamına geldiğini söylerler.

Rüyada Kavak Ağacı Kesmek

Rüyada kavak ağacının kesildiğini gören kişi, gönül hoşluğu ve zenginliği sayesinde yüce duygulara sahip kişidir diye yorumlanır. Kişi, hayır işlerini hiç aksatmadan, canı gönülden yerine getiriyor ve hak yolunda hayırlı bir kul olmanın hakkını vermek için uğraşıyordur bu rüya da yakın zamanda yine bir hayır işi yapmaya niyetleneceğine delalet eder.

Rüyada Kavak Ağacına Tırmanmak

Rüya sahibinin hayatını olumlu yönde etkileyecek ve bunun için küçük bir kutlama bile vereceği bir gelişmenin yaşanacağına tabir edilir. Bu olumlu değişme rüya sahibinin meslek hayatıyla yakından ilgilidir diye yorumlanır.

Rüyada Kavak Ağacı Yaprağı Görmek

Rüyasında kavak ağacının yaprağını gören kişinin emekleri boşa gitmeyecek ve hayattaki tüm arzuları yerine gelecek demektir. Kişinin, gerçekleştirmeyi çok istediği bir hayaline sadece bir adım kaldığı yorumu yapılmaktadır.

Rüyada Kavak Ağacı Sulamak

Rüyasında kavak ağacı suladığını gören kişi, kıvrak zekâsı ve özel maharetleri sayesinde işinde kendini belli edecek ve yöneticilerinin dikkatini çekmek sureti ile daha yüksek bir makama terfi edecektir diye yorumlanır.

Rüyada Kavak Ağacı Devrilmesi

Büyük bir şansızlık yaşanacağı anlamına gelir. Uğursuzluktur ve rüya sahibinin ayağına kadar gelen büyük bir fırsatı geri çevireceğine işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kavak Ağacı Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019