Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Katmer Görmek

Rüyada Katmer Görmek

Rüyada katmer görmek, rüyayı gören kişinin iyilik, hayır ve güzellik bulacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin yüzünün güleceğine, sağlığının yerine geleceğine, elinin bolluğa kavuşacağına ve hayatının tam da hayalini kurduğu şekilde ilerlemeye başlayacağına rivayet edilir. Sürpriz ve müjdeli haberler almaya ve böyle olumlu olaylarla karşılaşmaya tabir edilir ve rüya sahibinin gönül hoşluğu içinde çok mutlu günler geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Katmer Yediğini Görmek

Rüyayı gören kişinin geniş rızık elde edeceğine, onu helalinden kazanarak huzur içinde yiyeceğine ve bundan sonra da çok çalışıp emeklerinin karşılığı olarak bolluk, bereket, rahatlık, konfor ve lüks içinde yaşayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin makbul olan kazanç ve mal elde edineceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Katmer Pişirmek

Rüyayı gören kişinin işlerinin yolunda gideceğine, aylık gelirinin artacağına, bu sayede ticaret ehli kimse haline gelerek daha profesyonel olacağı işler yapacağına rivayet edilir. Rüya sahibini kısa, sürede daha kolay ama helal yollardan zenginliğe götürecek fırsatlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Katmer Yapmak

Rüyada katmer yapmak da katmer pişirmek gibi yorumlanır. Rüyayı gören kişinin makam sahibi olacağına, bu sayede hem itibar edineceğine hem de daha güzel bir hayata sahip olacağına delalet eder. Rüya sahibinin hayatının bolluk ve neşe içinde geçeceğine rivayet edilir.

Rüyada Katmer Açmak

Rüyayı gören kişinin elinin bollaşması ve rızkının da çoğalması anlamına gelir. Rüya sahibinin bundan sonra istediği gibi yani geniş geniş harcama yapacağına, ihtiyaçlarını giderebileceğine ve sahip olmak istediklerine ulaşacağına tabir edilir.

Rüyada Katmer Almak

Rüyayı gören kişinin işsizlikten, parasızlıktan ve fakirlikten kurtulacağına işaret eder. Rüya sahibinin dünya nimetlerinden istediği oranda faydalanacağı ve geçim derdini aşacağı bir iş sahibi olacağı ile yorumlanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Katmer Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019