Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kartal Görmek

Rüyada Kartal Görmek

Rüyada kartal görmek kişinin hayatının başarılar, mutluluklar ve zaferlerle dolu olmasına delalet eder. Rüyada kartal kişinin hem maddi hem de manevi olarak kudretli olmasına yorumlanır. Bazı rüya tabirlerine göre kartal büyük kısmet anlamına gelir. Rüyasında kartal gören kişi yüklüce bir kısmete konacak demektir.

Bir kişinin çatısında kartal olması o evde bolluk, bereket ve zenginlik olacağı ile tabir edilir. Bir kişi rüyasında kartal görürse o kişi devlet kurumlarında resmi bir göreve getirilecek ve söz hakkı elde edecektir. Yani kartal aynı zamanda kişinin makamının yükselmesine ya da rütbe sahibi olmasına işaret eder.

Rüyada Kartal Öldürmek

Rüyada kartal öldürmek iki şekilde tabir edilir. Kişinin elinden büyük bir fırsatı kaçırıp, bir kısmetini tepeceğine yorulurken aynı zamanda da rakipleri ve düşmanları alt edeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kartal Eti Yemek

Rüyada kartal eti yemek sağlık sorunlarından ve işsizlikten kurtulmaya delalet eder. Kişi hastalıktan kurtulur, iş sahibi olur ve kazanca kavuşur.

Rüyada Kartal Olup Uçmak

Rüyada kartal olup uçtuğunu gören kişi büyük bir iş adamı olacak ya da büyük bir makam sahibi olacak demektir. Kartal olup uçtuğunu gören kişi iş hayatından büyük bir yükseliş sağlayacaktır.

Rüyada Kartal Yuvası Görmek

Rüyada kartal yuvası görmek kişinin hayalleri, dilekleri ve hedefleri olarak tabir edilir. Rüyasında kartal yuvası gören kişinin dilekleri gerçek olacak, önüne hayırlı kısmet ve kazanç kapıları açılacaktır.

Rüyada Kartal Saldırması

Bir kişi rüyasında kendine kartal saldırdığını görürse büyük bir sağlık sorunu yaşar. Rüya sahibi inatçı ve zor bir hastalığa tutulup, çetin bir hastalığın pençesine düşecek ve uzun bir tedavi süresi geçirecektir.

Rüyada Kartal Yavrusu Görmek

Rüyada kartal yavrusu görmek zamanı gelmemiş olan bir kısmettir. Yani bu rüya kapıda olan kısmete delalettir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kartal Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019