Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Karınca Yuvası Görmek

Rüyada Karınca Yuvası Görmek

Rüyada karınca yuvası görmek, birlik ve beraberlik içinde olmaya, dayanışmaya, anlaşmaya ve karşılıklı hoşgörüye işaret eder. Rüya sahibinin gerek aile içinde gerekse iş hayatında sorun yaşamadığına, komşuları ile çok iyi geçindiğine rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin çevresiyle çok yakın olduğuna, onlardan hayır gördüğü gibi kendisinin de onlara karşı hayır yapmaktan geri durmadığına işaret eder.

Rüyada Karınca Yuvası Bozmak

Rüyayı gören kişinin ağız tadının, keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacak bazı olayların yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin sorunlu, stresli ve zor günler yaşayacağına bu nedenle huzurunun kaçacağına ve çevresindekilerle anlaşmazlık içine düşeceğine tabir edilir.

Rüyada Karınca Yuvası Yapmak

Rüyada karınca yuvası yapmak hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin hayatının düzene gireceğine, çevresinin genişleyeceğine, planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, başarılarının artacağına ve bu sayede aile ve iş hayatında istediği mutluluğu yakalayacağına yorulur.

Rüyada Evinde Karınca Yuvası Görmek

Rüyayı gören kişinin evinde ve aile bireyleri arasında yaşanacak hayırlı gelişmelere alamet eder. Hane içinde yaşanan kırgınlıkların, küslüklerin, kinin ve nefretin biteceğine, herkesin birbiriyle iyi anlaşacağına, aile içinde barışın, sevginin ve huzurun hâkim olacağına tabir edilir.

Rüyada Karınca Yuvasına Basmak

İyi değildir ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüya sahibinin atacağı yanlış adımlar ve alacağı yanlış kararlar nedeniyle hayatının bozulacağı, gülen yüzünün solacağı ve canının sıkılacağı anlamına gelir.

Rüyada Karınca Yuvasına Oturmak

Rüyayı gören kişinin çalışkanlığı sayesinde başarılarının artacağına alamet eder. Rüya sahibinin şansının yaver gitmesi sayesinde işlerinde bolluğun ve bereketin de çoğalacağı ve kazancının yükseleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Karınca Yuvasından Toprak Almak

Rüya sahibinin azimle ve büyük bir kararlılıkla gireceği bir işten olumlu sonuç alacağına ve bundan sonra işlerinde aynı çalışkanlığı göstereceğine yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Karınca Yuvası Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019