Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Karınca Öldürmek

Rüyada Karınca Öldürmek

Rüyada karınca öldürmek,  iyiye işaret değildir. Hanenize gelecek olan bolluk ve bereketi elinizin tersi ile iteceğinize, iş hayatınızda sunulan fırsatları kaçıracağınıza tabir edilir. Karınca öldürmek aynı zamanda endişe duyacağınız pek hoş olmayan durumlara, hatta bazen de duyacağınız acı bir haber olarak da yorumlanmaktadır. Rüyanızda karıncaların yuvasını ezmeniz, gerçek hayatta başınıza gelecek olan bir felaketin habercisidir.

Rüyada Karınca Sürüsü Görmek

Rüyada karınca sürüsü görmek, iş hayatınızda kazanacağınız itibar sayesinde yükseleceğinize, ticari anlamda işlerinizi büyüteceğinize, kalabalık ve temiz ortamlara gireceğinize işarettir. Rüyanızda karınca sürüsünün evinize girdiğini görmeniz, evinizin bereketinin artacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğinize, ömrünüz boyunca hanenizden hayır ve bereketin eksik olmayacağına tabir edilir. Aynı zamanda rüyada görülen karınca sürüsü, uzun ömre de işaret etmektedir.

Rüyada Karınca Beslemek

Rüyada karınca beslemek, hanenize girecek olan kısmetin, malın ve paranın çokluğuna işaret etmektedir. Rüyanızda karıncaları evinizde beslediğinizi görmek, evinizin rızkının artacağına, aile bireyleri arasında huzurun, düzenin, saygının hiç eksik olmayacağına tabir edilir. Aynı zamanda rüyada karınca beslemek, hasta kişinin hastalıktan kurtulacağına, uzun ve sağlık bir hayat süreceğine de delalet etmektedir.

Rüyada Uçan Karınca Görmek

Rüyada karıncaların uçtuklarını görmek hane halkından ya da yakın akrabalardan birinin gurbete gideceğinin, hanede askerlik çağı gelmiş olan delikanlının yakın zamanda askere gideceğinin habercisidir. Rüyada uçan karınca parasal anlamda yükü olan bir kişiden de kurtulmaya tabir edilmektedir. Karıncayı uçarken görmek, ailedeki hasta kişinin ölümünün yaklaştığının habercisidir.

Rüyada Evden Karınca Çıkması

Rüyasında yaşadığı evden karıncaların çıktığını gören kişinin elinden çıkacak paraya, hanesinden çıkacak eşyaya yorumlanmaktadır. Karıncaların evden bir şeyler taşıdığını görmek pek hayra alamet değildir. Evinizdeki değerli eşyalarınızın ve ziynetlerinizin çıkacağına delalet eder. Bazı rüya tabircilerine göre ise, bu rüya hırsıza işaret etmektedir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Karınca Öldürmek ile ilgili yorumlar

İlknur: Rüyamda kardeşimin her iki kulağına giren karıncayı öldürdüm ona zarar verecek diye ... anlamını yorumlarsanız sevinirim

Derya: Rüyamda kare karınca yuvası gördüm birisi geldi onların üstüne asit döktü ben çok ağlıyordum öldürdüler diye

Rüyada Karınca Öldürmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019