Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Karınca Isırması Görmek

Rüyada Karınca Isırması Görmek

Rüyada karınca ısırması görmek, çok zayıf bir düşmana sahip olunduğuna ve zarar görülmeyeceğine işarettir. Kendisini karınca ısırdığını gören kişi çok küçük yatırımlar yaparak çok büyük paralar kazanır. Maddi açıdan şansın arttığı bir döneme, borçların ufak ufak ödeneceğine ve sonrasından refaha kavuşulacağına işaret olduğu gibi, kişinin kendini dev aynasında gördüğünü ve egolarının çok fazla olduğunu da işaret eder. Bencil ve cimri kişilere de yorumlanır.

Rüyada Karınca Görmek

Bol paraya yorulur ve bereketli, refah içinde geçecek bir hayata işaret eder. Rüyada karınca görmek genel olarak hayırlı tabir edilen rüyalar arasında bulunur. Bolluk içinde geçen günlere işaret eden rüya kişinin çok çalışmasına, kazancının her zaman beklentilerinin üstünde olacağına da delalettir. Saadet içinde bir ilişkiye, mutlu bir yuvaya ve iyi huylu çocuklara, çalışkan eşlere de işaret eder. Karınca sayısı çok ise bu kişinin çok zengin bir kimse olacağına yorumlanır. Çok sayıda karınca görmek pek çok gayrimenkule ve kira getirisine, rüya sahibinin çok yorulmadan elde edeceği servete de işaret eder.

Rüyada Dev Karınca Görmek

Rüyada çok büyük, devasa karıncalar görmek, kişinin çok özel bir yeteneğe sahip olduğuna ve bu yeteneğinin keşfedilmesi ile büyük paralar kazanacağına işaret eder. Unvan, şan ve şöhret konusunda da rüya sahibinin hayatı boyunca sürecek bir saygınlığa ve itibara kavuşacağının delaletidir. Bu rüya aynı zamanda alınacak çok değerli bir teklife ve sunulacak büyük bir fırsata da işaret eder.

Rüyada Karınca Yuvası Görmek

Soydan gelen büyük bir mirasa ve hiç bitmeyen bir gelire işaret eder. Rüyasında karınca yuvası gören kişi hatırı sayılır zengin kişiler arasında olur ve darlık, sıkıntı nedir bilmez. Son derece bereketli bir hayatı olur ve tüm ailesini de ihya eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Karınca Isırması Görmek ile ilgili yorumlar

Lonely king35: Merhaba: Rüyada 3.5 yaşında ki oğlumun ayak bileğinın üstü bir seferde büyük siyah karıncalar doluyor bende elimi vurarak kovdum bak giti dedım ayağımda terlik vardı terlikle parmağımın arasına girdi terligi çıkarmak istedim çıkaramdım ve 4 5 tane olunca benı ısırmaya başladı bende açıya dayanamayıp ellerimle terlik ve ayağımın arasında sıkıştırdım sıkıştırdığımda koyruk kısımların da içten sankı alev yandı ve öldü 1 2 damla kadar kan gördüm. Teşekkürler

Rüyada Karınca Isırması Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019