Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kardeşle Kavga Etmek

Rüyada Kardeşle Kavga Etmek

Rüyada kardeşle kavga etmek, akrabalar arasında çıkacak bazı anlaşmazlıklara ve sıkıntılara işarettir. Bu rüyayı gören kişi ailevi bazı huzursuzluklar yaşar veya kendisine çok yakın olan bir kimseye karşı haksızlık içine girer. Kardeşi ile tekme tokat kavga ettiğini görmek, toplum içinde anarşiye ve huzursuzluğa yorumlanırken bazen de yaşayacağınız zorluklara delalettir. Kardeşle kavga edip onunla küsmek ise, düşmanlığa, kine ve nefrete başınıza gelecek birtakım kötü hadiselere, yaşayacağınız üzüntülere yorumlanmaktadır. Kardeşiyle küs olduğunu gören kimsenin, gerçek hayatında ailevi bağları güçlenir ve ailevi huzursuzlukları yerini rahatlığa ve sakinliğe bırakır.

Rüyada Kardeşle Tartışmak

Rüyasında kardeşi ile tartışan kişi, yaşamında birtakım huzursuzluklar yaşar. Bu rüya insanlar arasında sorunların çıkmasına, kişilerin birbirini arkasından vurmasına veya toplum içinde güvenilebilecek insanların azalmasına da delalet etmektedir. Kardeşin kardeşe hainlik etmesi, iki yüzlülüğe, nifak tohumların bir topluluğun içinde atılmasına, kişilerin birbirlerinin arkasından çeşitli oyunlar oynamasına yorumlanır. Kardeşler arasında çıkan tartışma, gerçek hayatta da tartışacağınıza, aile içinde birtakım problemlerin olmasına veya bazı alimlere göre ise sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

Rüyada Kardeşle Küsmek

Rüyasında kardeşi ile küsen kimse, çok güvendiği bir kimseden yanlış hareketler görür ve bu nedenle sıkıntılı bir dönem geçirir. Alimlerin bazıları için ise bu rüya gerçek hayatta dargınların barışmasına, yaşanan kavgaların son bulmasına, kişinin içinde bulunduğu zor durumdan kurtulmasına delalettir. Küslük gerçek yaşamda ferahlıktır, huzurdur ve rahatlamadır. Bazen de kişinin ailesinden uzaklaşmasına ve gurbete gitmesine yorumlanır.

Rüyada Kardeşle Kavga Etmeni Psikolojik Tabiri

Rüyada kardeşi ile kavga eden kişi, gerçek yaşamında yaşadığı ailevi problemlerinden dolayı sıkıntı içinde bulunur ve bu nedenle de bazı üzüntüler yaşar. Bu rüya içinizdeki bu duyguların yansımasıdır. Bazen de iç çatışmalarınızın bir göstergesidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kardeşle Kavga Etmek ile ilgili yorumlar

fırat tasdemir: Rüyamda kardeşimBaşkalarıyla kavga ediyorduk kalabalık bir grubun kardeşimle sırtsırta verilmiş elimizde bıçak geleni bıçakla Deviriyorduk bir çoğunu bıçaklayarak devirdik ama hiç kan görmedim Arkadaşlarımızda vardı ama kimse bize yardım etmedi dayak yedik ama saldırmaya devam ediyorduk kardeşim

Rüyada Kardeşle Kavga Etmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019