Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kara Köpek Görmek

Rüyada Kara Köpek Görmek

Rüyada kara köpek görmek, köpeği görüş şeklinize göre yorumlanmaktadır. Kara köpek, istekleri peşinde koşan ve arzularına uyan kişi anlamına gelir. Yine iyi kalpli düşmana, merhametli hasıma da işaret eder. Kara köpek, kötü huylu bir kadındır ya da kötü huylu birinden zarar göreceği şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada Köpek Görmek

Rüyada görülen köpek genel anlamda sadık bir kişidir. Rüyanızda bir köpeğin size saldırmak istediğini, hırladığını fakat herhangi bir saldırının olmadığını görmeniz, gerçek hayatınızda sizi çekemeyen ama zarar da veremeyen insanların varlığına işarettir. Köpeğin saldırıp ısırması ise, özellikle iş yaşamınızda sizi çekemeyen insanların vereceği zarara işarettir.

Rüyada Dişi Köpek Görmek

Rüyada dişi köpek görmek, kendisinden zarar görülen ve insanlara kötülük yapan kadına işarettir. Erkek köpeğin dişi köpeği kovalaması da yine sabit fikirli kötü bir kadından uğranacak zarardır.

Rüyada Köpeğin Isırması

Bu rüya çalışma hayatında size kötülük yapmayı bekleyen kişilere işarettir. İş hayatınızda herhangi birinden zarar görmek şeklinde yorumlanır. Köpeğin ısırdığı anda acı ne kadar büyükse, görülecek zarar da o derece büyük olur.

Rüyada Av Köpeği Görmek

Bu rüya sahibinin gösterişe düşkün bir insan olduğunu ve insanları etkilemeye çalıştığına işarettir. Bir av köpeği ile avlandığını gören kişi için bu rüyası tamamen hayırdır. Bu insanların yaptığı iyilikler, eylem ve hareketler olarak yorumlanır. Av köpeği şereftir, izzete kavuşmak ve şana sahip olmak anlamına gelir.

Rüyada Köpek Eti Görmek

Rüyada görülen köpek eti düşmana ait ganimettir. Eğer o etten yerseniz size haset eden düşmanlarınıza karşı başarıya ulaşacağınıza işarettir.

Rüyada Köpek Sürüsü Görmek

Çok istenilen bir şeye kavuşmaya; yine arzuların gerçekleşip hayallerin gerçeğe dönmesine işarettir.

Rüyada Köpeğe Yemek Vermek

Bu rüya artan mal olarak yorumlanır. Yine rüyada bir köpeği beslemek çoğalacak rızka işarettir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kara Köpek Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019