Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kara Çarşaflı Kadın Görmek

Rüyada Kara Çarşaflı Kadın Görmek

Rüyada kara çarşaflı kadın görmek, farklı şekillerde tabir edilir. Ailenizden, çevrenizden sakladığınız ve gizlediğiniz bir işe gireceğinizi ifade eder. Çarşaf inceyse ahlaken zayıf olmaya, normal ise ahlaken güçlü olmaya yorumlanır. Bazı rüya tabircilerine göre, kara renk pek hayra yorulmaz. Rüya sahibi kişinin hayatında bir takım istenmedik, olumsuz gelişmeler olacağına da tabir edilir.

Rüyada Siyah Peçeli Kadın Görmek

Rüyada siyah peçeli kadın görmek, hoşgörüsüz bir insanla karşılaşacağınıza, üzerinize alacağınız sorumlulukların sizi rahatsız edeceğine, aynı zamanda rüya sahibinin, ikiyüzlü insanlarla karşılaşacağına ve onlardan gelecek olan zarara delalet eder.

Rüyada Kara Çarşafa Büründüğünü Görmek

Rüyada kara çarşafa büründüğünü gören kişinin isteklerine ulaşacağına, güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına ve problemsiz geçim süreceğine delalet eder. Kimi zaman da sıkıntıları saklamaya çalışmak, sırların ortaya çıkmasını engellemek anlamına gelirken, bazen de içinde bulunulan hoş olmayan durumları ifade eder.  Parasal kayba, ticari anlamda zarar görmeye ve saygınlık yitirmeye de yorulmaktadır.

Rüyada Kara Çarşaf Giymiş Erkek Görmek

Kısa zamanda olacak yeni ve güzel gelişmelere yorulmaktadır. Rüya sahibi kişinin duygusal anlamda ilişkilerinin yolunda olduğuna, işine ve malına gelecek berekete, sevilen eşe, hayırlı ve vefakar evlatlara, evlatlarının kazanacağı itibara delalet eder. Rüya sahibi bekarsa, hayırlı bir kısmeti çıkacağına tabir edilir. Bazı durumlardaysa, maddi sıkıntı çekmeye, akrabalardan gelecek olan sıkıntıya ve sağlık problemlerine işaret eder.

Rüyada Kara Çarşaf Giymiş Birini Görmek

Rüyada birinin kara çarşaf giydiğini görmek, güzel, sevinçli bir temiz habere, yüksek ticari kazançlara yorulmaktadır. Rüya sahibi, çarşaf giymiş kişiyi tanıyorsa, üzücü bir durumla karşılaşacağına, para sıkıntısı çekeceğine, çabalarının boşa çıkacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Çarşaf Giydiğini Görmek

Rüyada beyaz çarşaf giydiğini görmek, kişinin güzel işlerle uğraşacağına, temiz ve ferah bir geleceğe sahip olmasına, sıkıntılardan kurtulmaya, ayrıca hayatına girecek olan saf ve dürüst insanlara delalettir. Kimi zaman da yakın çevrede olan bir düşmanı ve kişinin karşılaşacağı maddi zorlukları işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kara Çarşaflı Kadın Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019