Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kar Yağışı Görmek

Rüyada Kar Yağışı Görmek

Rüyada kar yağışı görmek, işlerde bozulma yaşanacağı ve özellikle kendi iş yeri olanların ekonomik olarak çok fazla borç altında kalacaklarına alamettir. Maddi konularda bir yoksullaşmaya işaret eden rüya bu dönem içinde kişinin çok dengeli ve dikkatli şekilde harcamalar yapmasına, yaşam standardını düşürerek kemer sıkmak zorunda kalacağına dair uyarılarda bulunur. Yakın gelecek için kişiyi ciddi mal kayıplarını da içeren maddi güçlüklerin beklediğine, özelikle yapılan yanlışların ya da kimseyi dinlemiyor olmanın sonucunda kötü yatırımlar yapmanın da alametidir. Bu rüya kişiye verilen tavsiyelere kulak kabartılması gerektiğini ve sıkıntıları çözebilmek için başkalarından da yardım istenmesi gerektiğine dair uyarı olarak ele alınmalıdır.

Rüyada Yaz Vakti Kar Yağışı Görmek

Mevsimsiz görülen rüyalar her zaman sıkıntılı yorumlanır. Kişinin rahat ve zengin yaşamında konfora, lükse olan aşırı düşkünlüğü nedeniyle zor bir dönemece gireceğine, özellikle yarınını düşünmeden hareket etmesi sonucunda bir anda maddi sıkıntı yaşayacağına, iş alanında programsız çalışmanın ve planlara uymamanın neticesinde itibarın zedeleneceği durumlar içine girileceğine de alamet eder. Zor günlerin habercisi olan rüya, para konularında çöküş yaşanacağına delalettir.

Rüyada Kış Mevsiminde Kar Yağışı Görmek

Kış mevsiminde bu şekilde rüya görmek mevcut durumun stabil şekilde devam edeceğine, herhangi önemli bir gelişmenin yaşanmayacağına, kişinin var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine ve sağlık konusunda rahatsızlığı olanların bu duruma bir süre daha katlanmak zorunda kalacaklarına tabir edilir. Her şekilde tutumlu ve dikkatli şekilde hareket eden rüya sahibinin sıkıntılarını bir süre sonra çözebileceğini ve daha mutlu günler yaşayacağını da bildirir.

Rüyada Kar Yağışı Görmenin Psikolojik Yorumu

Aile özlemi içinde olan, aşırı derecede yalnız olduğunu hisseden ve mücadele etmek için kendisinde cesaret bulamayan, yaşama, zorluklara ve sıkıntılara karşı direnme gücünü kaybetmiş olan kişilerin karamsar ruh hallerini ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kar Yağışı Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019