Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kap Görmek

Rüyada Kap Görmek

Rüyada kap görmek, rüyayı gören kişinin rızkının genişleyeceğine, parasının ve malının artacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine, işlerinin açılacağına, hayatının daha kolay, geçiminin de daha rahat bir hale geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin yaşamında sürpriz gelişmeler olacak, sorunları ve sıkıntıları bitecek, sağlığı, neşesi, yerine gelecek ve kişi bundan sonra afiyette olacağı bir hayata kavuşacak demektir.

Rüyada Kap Kacak Görmek

Rüyayı gören kişinin başarıya, bolluğa ve berekete ulaşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin Allah’ın sayısız lütfu, yardımı, iyiliği ve hayrı ile karşılaşacağına böylece malının ve parasının artacağına, rahatının, sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada Kap Yıkamak

Rüyada kap yıkamak iyi değildir ve hayırlara yorulmaz. Rüyayı gören kişinin zarar edeceği, hayal kırıklığı yaşayacağı ve cesaretini yitireceği adımlar atacağına, iyi halini yitireceğine, zor bir hayat sürmeye başlayacağına ve imkânsızlıklarla mücadele etmek zorunda kalacağına alamet eder.

Rüyada Kap İçinde Süt Görmek

Rüyayı gören kişinin iyi geçim içinde olacağına, kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, azmi, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde de hayatının sonuna kadar iyi bir hayat yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyada Altın Kap Görmek

Rüyayı gören kişinin lüks içinde yaşayacağına yorulur. Rüya sahibinin sosyete camiasında yer alacak kadar zengin olacağına, çevresinin kendisi gibi varlıklı kimselerle dolacağına, yaşamının kalite ve gösteriş içinde geçeceğine delalet eder.

Rüyada Alüminyum Kap Görmek

Rüyayı gören kişinin elindekilerle yetinmeyi bilecek kadar alçakgönüllü ve tevazu sahibi kimse olduğuna tabir edilir. Rüya sahibinin az ile yetinmeyi bildiğine, küçük şeylerle mutlu olduğuna ve gözünün yükseklerde, tabiri caizse burnunun da havalarda olmadığına rivayet edilir.

Rüyada Bakır Kap Görmek

Rüya sahibinin yeni başlangıçlar yapacağına, kendisi için hayırlı ve uğurlu olacak adımlar atacağına yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kap Görmek ile ilgili yorum yap




Copyright © Rüya Tabirleri - 2019