Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kan Tükürmek

Rüyada Kan Tükürmek

Rüyada kan tükürmek, rüyayı gören kişinin, yaptığı iyilikleri, insanlar arasında sevilen ve sayılan bir kişi olmasını, cömertliğini ve namuslu oluşunu çekemeyen bir kişinin, rüya sahibinin arkasından atıp tutacağına, dedikodu edeceğine, gıybet edeceğine ve bu durumu öğrenen rüya sahibinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına alamet eder. Aynı zamanda, ister istemez ele geçen haram bir mala rivayet eder.

Rüyada Kan Tükürdüğünü Görmek

Rüyada kan tükürmek ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında gerçekleştirdiği çalışmaları, ortaya koyduğu projeleri, dürüst, akıllı ve namuslu bir insan oluşunu çok kıskanan birinin dedikodu ve gıybet ederek rüya sahibinin çok üzüleceği olayların yaşanmasına sebep olacağına delalet eder.

Rüyada Ağızdan Kan Tükürmek

Rüyayı gören kişinin, iş arkadaşları ya da sosyal arkadaşları vasıtasıyla haram bir mala sahip olacağına, bu malın kendisinde olmasından ötürü çok büyük bir endişe ve üzüntü duyacağına ve bu malı bir an önce elinde çıkaracağına işaret eder.

Rüyada Ağız Dolusu Kan Tükürmek

Aile hayatında çok iyi, anlayışlı ve sevecen, iş hayatında da çok anlayışlı, akıllı ve iş bitirici bir kişi olan rüya sahibinin, bazı kişiler tarafından sevilmediğine, bu kişilerin rüyayı gören kişi hakkında dedikodu yaptıklarına ve onu sürekli kötüleyip lekelemek istediklerine ve sonunda kavga gibi kötü durumlara sebep olacaklarına tabir edilir.

Rüyada Kan Kusmak Kan Tükürmek

İş hayatında çok iyi bir yerde olan rüya sahibinin, etrafındaki insanların çıkardığı dedikodulardan ötürü kavga edeceğine, böyle üzücü ve kötü durumlara düştüğü için kendisine çok kızacağına ve bu durumdan dolayı çok büyük bir üzüntü duyacağına alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, istemediği bir şekilde eline geçen haram mal yüzünden çok üzüleceğine yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kan Tükürmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019