Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kalem Almak

Rüyada Kalem Almak

Rüyada kalem almak, ilim öğrenmeye ve kişinin kendisini geliştirmesine delalet eder. Kalem genellikle bilimin, öğrenmenin, eğitimin, makam sahibi olmanın, işe girmenin göstergesidir. Yeni ve güzel bir kalem aldığını gören kimse yeni bir işe girer veya faydalı bir ilim öğrenir. Bu rüya kendi sanatını bırakarak başka bir sanata yönelmeye, eğitim almaya, okulda başarı göstermeye, öğrenciler için sınavlarını başarı ile vermeye işarettir. Rüyada eski ve kırık bir kalem alan kişi, okulunu zor bela bitirir veya bazı derslerden başarısız olur. Kırık kalem bazen de faydası ilim öğrenme ve kendine uygun olmayan bir mesleği icra etme anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Kırmızı Kalem Almak

Rüyada kırmızı kalem görmek, genellikle aşk ve gönül ilişkilerine evlenmeye ve nikahlanmaya yorumlanmaktadır. Bu nedenle rüyasında kırmızı kalem aldığını görene kimse yakın zamanda evlenir, çok mutlu olacağı bir aile kurar veya kendi yuvasında huzur ve mutluluk içinde yaşar. Kırmızı kalem bazen de iffetli ama cazibeli ve güzel bir kadını sembolüdür. Kırmızı kalem alan kimse, böyle bir kadınla karşılaşır, arkadaş olur veya erkekse evlenir.

Rüyada Kalem İle Yazı Yazmak

Rüyada kalem ile yazı yazan kişi, çok büyük bir makam gelir. Bu rüya bazen de devlet işine delalet eder. Rüyayı gören kişi devlet işine girer veya umduğu yere atanır. Bazen de bu rüya istediğiniz sonuçları alacağınıza ve mutlu bir yaşam süreceğinize, devletle ilgili bir koşuşturma yaşayacağınıza veya size ulaşacak bir resmi belgeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Kalem Almanın Psikolojik Tabiri

Rüyada kalem almak kişinin eğitime olan düşkünlüğünü ve okuma isteğini göstermektedir. Bu rüya özellikle eğitimini sürdüren kişilerin içlerindeki yükselme ve başarılı olma arzularını yansıtır. Bazen de önemli bir iş içinde bulunduğunuzun göstergesidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kalem Almak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019