Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kaka Yaptığını Görmek

Rüyada Kaka Yaptığını Görmek

Rüyada kaka yaptığını görmek, bir utanç durumunu ve bundan olumsuz şekilde etkileneceğinizi göstermektedir. Hem kendi adınıza hem de sevdiğiniz bir kişi adına yaşayacak olduğunuz bu olası durumlar, siz de uzun süreli etkiler bırakacaktır. Rüya ile ilgili olarak yapılan yorumlardan birisi de gayrı meşru ilişkilerdir. Bazı kişilerle olan ilişkinizde meşru olmayan durumlara işaret edilmektedir. Örnek vermek gerekirse, bir kişinin hayatında çeşitli gayrı meşru faaliyetler mevcuttur ve siz bu kişi ile arkadaşlık etmektesinizdir. Bu rüya, yanlış yolda olduğunuzu ve yanlış kararlar verdiğinizi işaret etmektedir. Sonunun hayırlı olmayacağı konuları da işaret eden bu rüya, kötü bir dönemi de haber vermektedir.

Rüyada Tuvalete Kaka Yaptığını Görmek

Yaşanacak sorun ve sıkıntılar sizin tarafınızdan kaynaklanmıyor dahi olsa, sizi oldukça olumsuz etkileyeceğine yorulur. Çok sevdiğiniz ve kıymet verdiğiniz kişiler, bazı yanlışlar yapmaktadır. Bu durum sizi yakından ilgilendirmekte ve kötü bir intiba bırakmaktadır. Dolaylı olarak olumsuz etkiyi almanız ve hayatınıza yansıması kaçınılmaz olmaktadır.

Rüyada Altına Kaka Yaptığını Görmek

Gizli saklı işleri gösterir. Ailenizden ya da yakın çevrenizden gizli olarak gerçekleşen olaylar, çeşitli sorunları ortaya çıkaracak ve sizi rahatsız edecektir. Mümkün olduğunca şeffaf olmakta fayda var.

Rüyada Başkasının Kaka Yaptığını Görmek

Bu kişinin tanıdık olması, sizi suçlayacağını ve iftira atacağını göstermektedir. Bu durum, sizin lehinize sonuçlansa da uzun bir süre etkisi devam edecektir. Tanımadığınız kişi ise kötü bir dönem işaretidir.

Rüyada Kaka Yaptığını Görmek ve Temizlemek

Yasal olmayan ve ya da yakın çevrenizde destek bulmayan konulardan uzaklaşacağınıza ve eski durumunuza döneceğinize işarettir. Bu durumla ilgili olarak kötü arkadaş seçimi örnek olarak verilebilir. Kısa süre sonra bu durumdan kurtulacak ve sorunları ortadan kaldıracaksınız.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kaka Yaptığını Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019