Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kaka Yapmak

Rüyada Kaka Yapmak

Rüyada kaka yapmak, kendi çıkarı için her şeyi yapacak kişiye delalet eder. Bu kişi kendisine fayda geleceğini düşündüğü her şeyi istismar ederek kendisi için kazanç elde etmek ister ve bir kuruşa dahi tenezzül eder. Eline geçen her fırsatı kendisi için değerlendirme konusunda üzerine yoktur. Bu kişi tabir yerindeyse boş mezar bulsa içine girecek olan, faydacı kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada kaka yapmak, yanlış yollara saparak, hak yolundan ayrılıp, günahkâr olmak sureti ile elde edilmiş nimete ve paraya da tabir edilir. Aynı zamanda da sıkıntı, zorluk, meşakkat ve üzüntü olarak değerlendirilir. Rüya sahibi için sıkıntıda olacağı günler geliyor demektir.

Rüyada Kaka Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin mevcut olan hayatından ve yaşam koşullarından dolayı hiç de hoşnut olmadığına ve hayat şartlarını iyileştirmek adına çaba harcadığına, emek verdiğine yorulur. Rüya sahibi, kötü kaderine boyun eğmeyecek ve şansının dönmesi için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Rüyada Büyük Abdest Yapmak

Bu rüyanın yorumu, büyük abdestin nereye yapıldığına bağlı olarak değişir. Örneğin; rüya sahibinin ulu orta bir yerde, insanlar kendisine bakarken büyük abdestini yapması, ayıplanmasına, yatağa yapması; hastalığa yakalanmasına, tuvalete yapması ise para kaybetmesine tabir edilir.

Rüyada Bokunu Görmek

Rüya sahibi için hayırlı ve güzel olaylar yaşamasına delalet eder. Rüyasında bokunu gören kişi zengin olur. Rüyayı gördüğü gün şansı çok açıktır, bir şans oyunu oynarsa, kendisine para çıkacağına dahi inanılır.

Rüyada Tuvaletini Yapmak

Bu rüyada, rüya sahibi için hayır vardır. Mutluluklara sebep olacak ve imkân verecek durumlarla karşılaşmak ve pek çok fırsat yakalamak olarak tabir edilir. Rüya sahibi bu fırsatları iyi kullanırsa eğer, iyi bir kar elde edecektir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kaka Yapmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019