Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kahve Falı Baktırmak

Rüyada Kahve Falı Baktırmak

Rüyada kahve falı baktırmak, rüya sahibinin bazı bidatlara düşmesine, dünya hayatında boş işlerle uğraşmasına bazen de günah işlemesine yorumlanmaktadır. Kahve falı bazen de gören kişinin dünya işlerine dalıp ahireti unutmasına işaret etmektedir. Rüyasında arkadaşları ile kahve falı baktıran kişi, kötü arkadaşlar edinir ve onların yüzünden zarara girer. Rüyasında yaşlı bir kadına kahve falı baktırmak, kişinin kısa sürede alacağı bir müjdeli habere delalet etmektedir.

Rüyada Tanımadığı Birine Kahve Falı Baktırmak

Rüyada tanımadığı birine kahve falı baktırıp geleceğini öğrenmeye çalışan kişi, gerçek hayatında fallardan veya büyülerden medet uman birisidir. Bu rüya gerçek olmayan şeylere ilgi duyduğunuzu ve bu nedenle de günaha girdiğinizi göstermektedir. Tanımadığı birine fal baktırıp ona inan kimse, yalan yanlış haberlere itibar eder ve gerçeklikle olan bağını koparır.

Rüyada Kahve Falına Baktıran Birini Görmek

Rüyada tanımadığı birisinin kahve falı baktırdığını görmek, sizin gerçek hayatınızda hilekar ve ikiyüzlü insanlara itibar ettiğinizi ve onların lafları ile hareket ettiğinizi göstermektedir. Bazen de bu rüya kişinin yapacağı günahlara veya bidat peşinde koşup gerçeklerden uzaklaşmasına işaret etmektedir. Eğer kahve falı baktıran kişi tanıdık birisi ise bu rüya, o kişinin size yalan bir haber getireceğine veya size karşı hile düşündüğüne yorumlanmaktadır.

Rüyada Kahve Falına Bakan Kişinin Ölmesi

Rüyada bir kimsenin kahve falına baktıktan sonra ölmesi, o toplum içinde bulunan ve insanlara kötülük düşünen fena bir kadının helak olmasına veya ondan görülecek kötülüklerden kurtulunmasına delalet etmektedir.

Rüyada Kahve Falına Baktırmanın Psikolojik Anlamı

Rüyada kahve falına baktıran kişi gerçek hayatta da büyüye ve fala inanan ve yaşamını ona göre sürdüren kimsedir. Bu rüya bilinçaltınızdaki geleceği tahmin etme veya merak etme duygularınızın da dışavurumudur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kahve Falı Baktırmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019