Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kağıt Para Saymak

Rüyada Kağıt Para Saymak

Rüyada kâğıt para saymak, üzüntü ve kedere düşmeye, iş hayatında yaşanılacak sorunlara, zorlukla elde edilecek kazanca, sıkıntı çekmeden elde edilemeyecek mala işarettir. Rüyasında kâğıt para sayan kişiye yakın çevresinden bir bela gelir. Bu rüya mal kaybetmeye, parasının kaybolmasına veya sıkıntı yaşamaya yorulmaktadır. Bazı âlimlere göre ise bu rüya başarılı olmaya, kendisine faydalı olacak amellere, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine işarettir.

Rüyada Bozuk Para Saymak

Rüyadaki bozuk para genellikle dedikoduya yorulur. Bu nedenle rüyasında bozuk para sayan kimse, dedikoduya maruz kalarak oldukça üzülür. Bu rüya, hatalar yapmaya, günah işlemeye, insanların konuşmasına neden olacak eylemlerde bulunmaya, toplum içinde küçük düşmeye; bazı âlimlere göre ise para kazanmaya, mal elde etmeye ve fırsatları değerlendirmeye işarettir.

Rüyada Para Cüzdanı Görmek

Rüyasında dolu bir para cüzdanı görenin işleri açılır, yatırımlarında başarılı olur, iş hayatında istekleri gerçekleşir, işsizse mutlu olacağı bir işe girer veya çalışma hayatında insanların takdirini toplayarak makam sahibi olur. Eğer rüyada görülen para cüzdanı boşsa borçlanmaya, para kaybetmeye veya iş hayatındaki durgunluğa işarettir.

Rüyada Paralı İnsanlar Görmek

Rüyasında paralı, zengin kişilerle karşılaşmak, onları görmek veya konuşmak, insanlara yardım eden varlıklı ve iyi huylu kimselere işarettir. Bu rüyayı gören kişi gerçek hayatta bahsi edilen kimselerle tanışır ve onlardan yardım görür. Paralı insanlar kuvvet ve güç sahibi olan bir yöneticiye de yorulabilmektedir.

Rüyada Tomarla Para Görmek

Rüyasında tomarla para gören kişinin talihi iyi olur ve şanslı bir yıl geçirir. Bu rüya aynı zamanda maddi sıkıntıların bitmesine, güzel bir geçime, isteklerin gerçekleşmesine, her anlamda mutlu ve huzurlu olmaya işarettir. Tomarla para gören kişi, iş hayatında da yükselerek terfi eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kağıt Para Saymak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019