Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kafeste Muhabbet Kuşu Görmek

Rüyada Kafeste Muhabbet Kuşu Görmek

Rüyada kafeste muhabbet kuşu görmek, kişi için olumsuz hayat koşulları ve sorunlu bir psikolojide olunduğuna alamettir. Rüya sahibi kendisini elleri kolları bağlanmış ve işe yaramaz olarak gördüğü gibi, içine kapanık bir süreç yaşar. Çevresi, arkadaşları ve sevdikleriyle iletişimini en aza indirip, işine de konsantre olamayacağına, bu durumun mevcut aile düzenine ve kazancına da olumsuz yansıyacağını işaret eder. Kafeste muhabbet kuşu görmek aynı zamanda işlenecek bir suç nedeniyle hapse atılmak veya bir iftiraya kurban gidip, kimsenin yüzüne bakamayacak duruma gelmenin de habercisidir.

Rüyada Kafesten Muhabbet Kuşu Kaçtığını Görmek

Bir süredir kişiyi bunaltan ve yaşama sevincini yok eden olumsuz bir olayın nihayete ereceğini, alınacak güzel bir haberle beraber yeniden eski neşeli günlere kavuşulacağını, manevi olarak da iyi hissedilen bir döneme girileceğini ifade eder. Özellikle evli kişilerin aile içindeki çatışmalardan vazgeçip, daha uzlaşmacı ve saygılı bir tutum içine girileceği, aile birliğinin yeniden sağlanacağını da tabir eder. Çocuğu olan kimseler için bu rüya evladının okumak veya iş nedeniyle gurbete gideceğine alamettir.

Rüyada Muhabbet Kuşu Yakalamak

Çok mutlu bir haber alınacağını, kişinin ruhsal bir yolculuk yapacağını ve içindeki çatışmalardan arınıp daha sakin, daha anlayışlı bir insan olacağını bildirir. Evli kişiler için birbirleri ile iletişimi güçlü bir ilişkiye sahip olacaklarını ve sorunsuz bir beraberlik yaşayacaklarını da müjdeler. İslami açıdan muhabbet kuşu yakalamak kişinin inancı sağlam, ilim irfan sahibi kimselerle arkadaşlık ederek güzel huylar edineceğine alamettir.

Kafeste Muhabbet Kuşu Görmenin Psikolojik Yorumu

Geçmişinde sürekli olarak engellenmiş ve baskı görmüş, hayallerini gerçekleştiremediği gibi, kişisel gelişimini de tamamlayamamış ve her zaman başkalarının yönlendirmesi ile hareket eden, kendi kararlarını alamadığı için içine kapanık ve ezik hisseden kişilerin ruh hallerini ifade eder. İletişim bozukluğu yaşamanın ve kişinin kendisini ifade edememesinin de tabiridir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kafeste Muhabbet Kuşu Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019