Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kadınla Sevişmek

Rüyada Kadınla Sevişmek

Rüyada kadınla sevişmek, rüyanın genel durumuna göre farklı şekillerde yorumlanır. Rüyayı gören kişi evli ise ve karısıyla seviştiğini görüyorsa, ailece çok sevinecekleri bir gelişmeye, yeni bir bebek sahibi olmaya, ev almaya ya da aileden gelecek ciddi bir maddi desteğe yorumlanır. Eşiyle seviştiğini gören beyler için hayırlı bir rüyadır. Bekar bir erkeğin güzel bir kadınla seviştiğini görmesi iş yerinde beklemediği güzel bir terfiye işaret olduğu gibi, hayatına yeni girecek bir genç bayanı da temsil eder. Çirkin bir kadınla seviştiğini gören kişi iftiraya maruz kalır. Genellikle kişinin namusuna, kazancına ve ailesine yönelik oldukça kötü lafların ortalıkta dolaşacağına, kişinin psikolojik olarak çok etkilenip bir müddet içine kapanacağına da delalettir.

Rüyada Kadınların Seviştiğini Görmek

İslami olarak kişinin uygunsuz bazı davranışlarından dolayı uyarı alacağına ve dikkat etmezse tüm düzenini bozacak, iffetine halel getirecek durumlar içinde kalıp, günah işleyeceğine alamet eder. Bekar bir genç kızın kadınların sevişmesini görmesi, ailesi ile ilgili büyük bir sırra vakıf olacağını ve zor durumda kalacağını, evli bir erkeğin bu rüyayı görmesi ise, eşini aldatacağı, iffetsiz bir kadınla tanışacağı, bu ilişki nedeni ile mevcut mutluluğunu bozacağı anlamlarına gelir. Evli bir kadının bu rüyayı görmesi ise, eşinden gizlediği bir duruma, hoşa gitmeyecek işler yapmaya ve yalan söylemeye tabir edilir.

Rüyada Sevişmek

Erkeklerin kendilerini bir kadınla sevişirken görmeleri genel olarak yaşanacak iyi gelişmelere ve ticari itibara yorumlanır. Evli bir kadının eşi dışında bir erkekler seviştiğini görmesi ailesini huzursuz edecek bir olaya, bekar bir kadının seviştiğini görmesi kısmetlerinin kapanacağına, bir erkeğin başka bir erkekle seviştiğini görmesi ise çok büyük bir belaya bulaşacağına alamettir.

Rüyada Kadınla Sevişmenin Psikolojik Yorumu

Cinselliğe yönelik bilinçaltında yoğun düşünceler içinde olan ve bazı isteklerini sürekli bastırmak zorunda kalan kişilerin gördükleri rüyalardandır. Gerçek hayatlarında yaşamak istedikleri cinselliğe yönelik görülen sembolik rüyalardır ve seks güdülerini ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kadınla Sevişmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019