Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kaçmak Saklanmak

Rüyada Kaçmak Saklanmak

Rüyada kaçmak saklanmak, yaşadığınız olayların sizi ne kadar korkuttuğunu ve etkilediğini gösterir. Rüyanızda birinden saklandığınızı görmeniz, size zarar vermek isteyen bir kişiden kurtulmak istediğinize, kaçtığınızı görmeniz ise, tehlikeli olduğunu düşündüğünüz durumlardan kendinizi koruyabileceğinize ve hiçbir zarara uğramayacağınıza delalet eder. Rüyada kaçarak saklanmak, amaçlarınıza ulaşacağınıza ve aynı zamanda ailenizden, çevrenizden gizleyerek yaptığınız işlerde başarı elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada Köpekten Kaçmak

Rüyada köpekten kaçmak, bir düşmanınızın üstesinden geleceğiniz ve size zarar vermek isteyen kişilere karşı zafer elde edeceğinize delalet eder. Rüyada köpekten kaçarken saklandığınızı görmeniz, düşmanlarınızın size zarar vermeyeceğine ve keskin zekânız ile onlarla kolayca başa çıkabileceğinize işaret eder. Kaçtığınız köpek size havlıyorsa, büyük bir düşman, havlamıyorsa yakın çevrenizde bulunan sinsi bir düşmanı temsil etmektedir.

Rüyada Saklanmak

Rüyanızda bir şeyden ya da birinden saklandığınızı görmeniz, dürüst bir yapıya sahip olmadığınız, her işinizi gizli kapaklı yapmaya çalıştığınıza delalettir. Kişinin yaşadığı güvensizlikleri de temsil eden bu rüya haram paraya ve kolay yoldan elde edilmiş mala da işaret eder. Rüyada saklanmak bazen de saklanılan sırların ortaya çıkması şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Kaçmak

Rüyada kaçmak, kariyeriniz ile ilgili hedeflediğiniz makama düşündüğünüzden daha kısa bir zaman zarfında sahip olacağınıza ve emrinizde birçok çalışanınızın olacağına delalet eder. Amirlik ya da memurluk mertebesine yükselmek isteyen kişilerin amaçlarına ulaşacaklarına işarettir. Bazı rüya alimleri ise rüyada kaçmayı, kişinin aile hayatında yaşadığı sorunlardan ve sıkıntılardan uzaklaşma ve yalnız kalma isteği olarak yorumlamışlardır.

Rüyada Evden Kaçmak

Rüyada evden kaçtığını gören kişi endişeli geçecek bir sürenin sonunda rahatlığa ve huzura kavuşmaya delalet eder. Kişinin aşk hayatında yaşadığı sıkıntıların tesirinden kurtulamadığı ve sürekli eskiyi düşündüğü anlamına da gelir.  Aynı zamanda rüyada evden kaçmak, rüya sahibinin  hayatı ile ilgili yapacağı değişikliklere de tabir edilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kaçmak Saklanmak ile ilgili yorumlar

Hüseyin: Rüyamda oğlum kucağımda polis ve askerden kaçıp sallanıyorum köyde eski bir evin içinde

Rüyada Kaçmak Saklanmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019