Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada İyilik Görmek

Rüyada İyilik Görmek

Rüyada iyilik görmek, gelecek güzel günlere işaret eder. Özellikle kişiye büyük destekler veren aile büyüklerine ve arkadaşların varlığına işaret eden rüya, İslami olarak da kişinin çok sevap işleyen, Allah katında sevilen, ailesi tarafından her zaman dua edilen biri olduğuna da alamettir. İyilik görmek iyilikle karşılaşmak anlamına da gelir ve kişinin düşmanlarının kendisine asla zarar veremeyeceğini, her koşulda kötülüklerden kolayca sıyrılacağını, iş yerinde sevilen biri olmanın dışında herkese iyiliği dokunan rüya sahibinin sevgi ve saygı göreceğini de alamet eder. İyilik görmek zor duruma düşüldüğünde kısa süre içinde toplanacak olan rüya sahibinin şanstan yana sıkıntısının olmayacağına, bereketinin artmasına ve para konusunda artan geliri sayesinde yeni mülkler satın almasına da alamet eder.

Rüyada İyilik Yapmak

İslami olarak kişinin sevap işlemeyi seven ve her yaptığını Allah rızası için yapan, iyi bir Müslüman olmak için sürekli gayret sarf eden, zorluklara karşı yılmadan ve asla şikayet etmeden, sabırla katlanan biri olduğuna, sevaplarının çokluğu nedeni ile ahiret hayatının da kişi için güzel olacağına, ağzından Allah ismini düşürmeyen rüya sahibinin çevresindeki kişilere de iyilik aşıladığına alamettir. Helal kazanç elde eden rüya sahibinin hayatının da inançlarına uygun olarak şekilleneceğine tabir edilir.

Rüyada İyilik Yapan Biriyle Kavga Etmek

Rüyasında kendisine iyilik yapan biriyle kavgaya tutuştuğunu gören kişiler beklenmedik şekilde gerçekleşen bir kaza veya sıkıntı sonrasında psikolojik olarak daha sinirli biri haline gelirler. Önüne geleni kıran rüya sahibinin hoş olmayan davranışları nedeni ile çevresince ağır eleştirilere maruz kalacağını bildiren rüya, doğru olmayan bir tavra sahip olunduğunun da ikazında bulunur.

Rüyada İyilik Görmenin Psikolojik Yorumu

Şefkat duygusundan mahrum kalan bir çocukluk geçirenlerin, yetişkin hayatlarında da özellikle yaşamlarına giren karşı cinsten şefkat ve sevgi beklediklerine, bu iki duyguyu tatmin edemedikleri sürece mutsuz hissettiklerine işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada İyilik Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019