Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada İşten Çıkarıldığını Görmek

Rüyada İşten Çıkarıldığını Görmek

Rüyada işten çıkarıldığını görmek, bir halden başka bir hale girmeye, hanımıyla tartışmaya, yeni bir sanat öğrenmeye yorulur. Bu rüyayı gören kişi malını faydasız işlere sarf ederek, birçok alanda israfa girer. Bu israfları sonucunda da zor duruma düşer. Bu rüya aynı zamanda ailesini zor durumda bırakmaya, çocuklarını bazı nimetlerden mahrum etmeye de yorulur. Bazı âlimlere göre ise bu rüya söz verme, yemin etme ya da verdiği sözün arkasında durmadır.

Rüyada İşten Ayrıldığını Görmek

Rüyada kendisi isteği ile işinden ayrılan kişi büyük bir memuriyete girer. Bu rüya çalışmaların karşılığını görmeye, bulunduğu işinden çok daha iyi ve karlı bir iş bulmaya, konumunu değiştirmeye, yeni, bir şehre taşınmaya veya mekân değişikliğine de yorulabilmektedir.

Rüyada Birisini İşten Çıkardığını Görmek

Bu rüyayı gören kişi ailesinden ayrılarak gurbete düşer. Bazı âlimlere ise rüyasında birisini işten çıkardığını gören kişi, bulunduğu mesleği terk ederek yeni bir meslek bulur. Bu rüya mekân veya iş değişikliklerine, medeni halde de değişiklik olmasına işarettir.

Rüyada Bir Melik Tarafından İşten Çıkarıldığını Görmek

Rüyasında yönetici pozisyonunda olan herhangi bir kişi tarafından işten çıkarılan kişi, oldukça güzel, çok başarılı olacağı, kazançlı ve karlı bir işe girer. Bu rüya her anlamda başarılı olmaya, yapacağı çalışmalarla insanların gözünde değerinin yükselmesine ve para kazanmaya işarettir.

Rüyada İşe Girdiğini Görmek

Rüyasında bir işe girdiğini, göre parlak bir geleceğe kavuşur. Bu rüya bekârlar için evlenme, işsizler için geçimini helal yoldan kazanacakları bir işe, yolcular için sağ salim dönmeye, hastalar için şifa bulmaya, dertlilerin dertlerinin bitip mutlu olmalarına işaret eder. Rüyada gördüğünüz iş rahat ve güzelse gerçek hayatta da parlak ve başarılı bir ömrünüz olur. Eğer zor ve sıkıcı bir işe girmişseniz, paranızı zorlukla ve sıkıntı çekerek kazanacağınıza yorulabilmektedir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada İşten Çıkarıldığını Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019