Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada İstemek

Rüyada İstemek

Rüyada istemek, konusu son derece ayrıntılıdır ve rüyanın net yorumunu yapabilmek için rüya sahibinin gördüğü rüyanın esasına bakmak gereklidir. Genel anlamı itibariyle güzel bir rüyadır, olumlu ve güzel gelişmeler yaşanacağına, kişinin moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin de tutacağına işaret eder. Rüya sahibinin el açıp ettiği duaların ve tövbelerin hak tarafından kabul olacağına yorulur.

Rüyada Bir Şey İstemek

Rüyada bir şey istemek rüyayı gören kişinin memnun olacağı olayların yaşanacağına, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, işlerinin açılmasıyla birlikte elinin darlıktan ve yokluktan kurtulacağına, hane içindeki kıtlığın da son bulacağına işaret eder.

Rüyada Birinden Bir Şey İstemek

Rüyada birinden bir şey istemek, yaşanan tatsızlıkların, can sıkıntılarının, huzursuzluğun ve mutsuzluğun son bulacağına, geçimin kolaylaşacağına, zorlukların ve sıkıntıların biteceğine, kişinin güzel bir yaşama kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Evlenmeyi İstemek

Rüyada evlenmeyi istemek, rüyayı gören kişinin kafasını karıştıran bir sorun olduğuna, bir türlü ne yapacağına karar veremediğine bu nedenle zor durumda olduğuna alamet eder. Bu rüya bazen de kişinin birikim yapma fikrine işaret eder.

Rüyada Dua İstemek

Rüyada dua istemek, rüya sahibinin kendine kötü hissettiren bazı duygularının ve düşüncelerinin olduğuna, çocukluğundan kalan korkuları hala üzerinden atmayı başaramadığına ve kolay kolay güven duymadığına alamet eder.

Rüyada Su İstemek

Rüyada su istemek, pek de iyi anlamlara gelmez. İnsanlar arasındaki anlaşmazlıklara, sıkıntılara ve geçimsizliğe işaret eder. Rüya sahibinin asılsız sözlere kulak asması nedeni ile bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine ve ağız tadının kaçacağı anlamına gelir.

Rüyada Ev Almak İstemek

Rüyada ev almak istemek, rüya sahibinin geleceği için yatırım yapmak amacında olduğuna işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada İstemek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019